Skocz do zawartości

Szukam pewnych precli


danieltr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Po dłuższej, kilkumiesięcznej przerwie w intensywnym śledzeniu preclowych wypieków i ogólnie mówiąc całego forum, postanowiłem, że zabieram się ostro do pracy. Czasu będzie dużo, planów również.

Póki co, zajmę się stroną o tematyce GSM. Temat założyłem w tym dziale, gdyż szukam solidnych i zadbanych presell pages.

Artykuły codziennie będę tworzył sam, 1000-1200 znaków (chyba, że ktoś ma konkretne zalecenia, to się dostosuję :P). Linki w artykule umieszczę zgodnie z regulaminem danej strony. Teksty nie będą specjalnie wyrafinowane pod względem językowym, ot po prostu ubiegłoroczny maturzysta opisujący swoją stronę. Jakieś maszynki do synonimów mnie nie interesują, także tak jak mówię - siadam i zasuwam sam te 1000 znaków i dodaję artykuł.

A więc, jeśli ktoś jest chętny na podesłanie mi adresu do swojego precla, który faktycznie będzie wart unikalnego wpisu, to taki ode mnie dostanie :) Do żadnych złych celów Wasze precelki mi nie będą służyć, także dodaję arta i tyle ode mnie ;) Z czasem, gdy zobaczę, że artykuł faktycznie długo będzie w indeksie, to z pewnością pójdą w jego stronę linki z zaplecza, innych artykułów i co tam jeszcze się uda B)

Kontakt - oczywiście PW.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności