Skocz do zawartości

Pomysły na keywords dla forum


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. DOświadczenie mam jako takie przy pozycjonowaniu ale pierwszy raz przypadło mi do wypozycjonowania forum komputerowe. Czy ktoś z was ma jakieś pomysły na jakie hasła pozycjonować forum. Czy zrobić kilka postów ze słowami kluczowymi i je pozycjonować?

Czy pozycjonowanie na hasło "forum komputerowe" się opłaca? Ma tylko 18k wejść według adwords przy sporej konkurencji z tego co widze.

Wszelkie sugestie mile widziane.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym polecał porządną optymalizację pod kątem wyszukiwarek i dbanie o to żeby treści z postów na forum były wyszukiwane pod hasła szczegółowe np. konkretny problem - "jak zmienić tapetę w Windows XP" :P

Frazą w stylu "forum komputerowe" możesz się zająć pobocznie, kiedy ruch już będzie generowany przez longtail :)

Pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wskazówki. Myślę że zrobię listę popularnych zagadnień i potworzę posty pod pozycjonowanie.

pozdrawiam

Też bym polecał porządną optymalizację pod kątem wyszukiwarek i dbanie o to żeby treści z postów na forum były wyszukiwane pod hasła szczegółowe np. konkretny problem - "jak zmienić tapetę w Windows XP" :P

Frazą w stylu "forum komputerowe" możesz się zająć pobocznie, kiedy ruch już będzie generowany przez longtail :)

Pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tym zamieszaniu w ktore sie pakujesz (nie wiem jak rozlegla tematyke bedziesz mial) - licza sie frazy nazwijmy to sezonowe

np. nowa karta graficzna wlazi na rynek, nowy procesor i tutaj potrzeba niestety refleksu i mocnej domeny by wygrywac

plus notorycznie powtarzajace sie problemy i tutaj musisz szukac wejsc - na poczatek jedynie tutaj cos ugrasz

warunek, by to mialo sens misie musza znalezc rozwiazanie tych problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewsparcie.pl - tematyka bardziej ogólna. Troche pracy mnie czeka bo to nowa domena ale liczę na to że znajdą się stali bywalcy i jakoś się rozbujamy.

a tym zamieszaniu w ktore sie pakujesz (nie wiem jak rozlegla tematyke bedziesz mial) - licza sie frazy nazwijmy to sezonowe

np. nowa karta graficzna wlazi na rynek, nowy procesor i tutaj potrzeba niestety refleksu i mocnej domeny by wygrywac

plus notorycznie powtarzajace sie problemy i tutaj musisz szukac wejsc - na poczatek jedynie tutaj cos ugrasz

warunek, by to mialo sens misie musza znalezc rozwiazanie tych problemow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadna fraza z forum nie generuje ruchu - to mit

Nie określał bym tego jako mit. Pozycjonowałem forum piłkarskie tuż przed euro 2008. Z frazy forum euro 2008/euro 2008 forum/euro forum było dość sporo wejść.

Wykonam:

- kodowanie z .psd do HTML/CSS/JS,

- wdrażanie szablonów pod WordPress, SEOKatalog oraz inne skrypty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejść z frazy forumowej było coś koło 80-100 przed euro w czasie trwania troszkę więcej ;-) Wiadomo, że z tych fraz nie pozyska się dużego ruchu jednak gdy forum jest nowe trudno pozyskać ruch z długiego ogona bo jego po prostu jeszcze nie ma.

Wykonam:

- kodowanie z .psd do HTML/CSS/JS,

- wdrażanie szablonów pod WordPress, SEOKatalog oraz inne skrypty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności