Skocz do zawartości

Czy to ma sens ?


Ksiegowa84

Rekomendowane odpowiedzi

Próbuje wypozycjonowac forum o tematyce podatkowej.

Czytalam ze najlepiej jest stworzyc wlasne zaplecze.

Oto kilka moich pomysłów - proszę oceńcie czy mają one sens/

- zakładanie blogów o tematyce podatkowej i umieszczanie na tych blogach linków do mojej strony, także umieszczanie linków do strony w treści moich wypowiedzi

- tworzenie stron na darmowych kontach hostingowych np. ósemka.pl i zamieszczanie w kodzie html odnośników do strony

- dodawanie strony do katalogów stron www

- umieszczanie artykułów na stronach i forach z odnośnikiem do mojej strony

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- zakładanie blogów o tematyce podatkowej i umieszczanie na tych blogach linków do mojej strony, także umieszczanie linków do strony w treści moich wypowiedzi

dobre

- umieszczanie artykułów na stronach i forach z odnośnikiem do mojej strony

ale bez for

I zainstaluj jak dla mnie xann staty (mają eksport słów kluczowych) i podlinkuj 500p e-weba każde słowo kluczowe,

sygnaturka.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co Ci da wartościowego linka do strony ma sens, tym bardziej kiedy to właśnie Ty trzymasz pieczę nad ilością linków wychodzących, jakością serwisu, umiejscowieniem linku, itd. :(

Minus jest taki, że o to wszystko trzeba dbać żeby dało dobre efekty :D

Pozdrawiam B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności