Skocz do zawartości

[Wykonam] Profesjonalne artykuły presell page - 2 lata doświadczenia!


skierka187

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich pozycjonerów i właścicieli stron www

oferuję profesjonalne i szybkie pisanie tekstów presell page

- każdy tekst min. 1000 znaków bez spacji (max 3 linki w treści tekstu)

- często pisane teksty przekraczają 1500 znaków!

- każdy tekst pisany od zera, żadnych mieszalników czy synonimów - teksty UNIKALNE

- poprawna gramatyka i styl - (posiadam udokumentowany tytuł mistrza ortografii i gramatyki - szkolny bo szkolny ale jest :))

- studiuję polonistykę i pedagogikę z elementami psychologii a więc wiem jak zachęcić ludzi do kupna, czytania czy korzystania

- moje doświadczenie to ponad 40 000 napisanych tekstów w ciągu 1.5 roku (współpracuję z wieloma portalami, np. mediapasaz.pl czy podnosimy.com.pl)

- moje usługi wykorzystywane były podczas wyborów europarlamentarnych do wypromowania 3 poważnych serwisów politycznych ( z PR 0 na PR 4 w ciągu 2 tygodni pozycjonowania)

- teksty oferuję w wygodnych paczkach po 10, 20, 50, 60 i 100 sztuk

- teksty dodawane są równomiernie, przez okres czasu odpowiedni dla stabilnego przyrostu linków

np. 10 tekstów do 20 precli - tydzień

20 tekstów do 60 precli - 2-3 tygodnie

50 tekstów do 50 precli (lub 100 precli) to czas około 4-5 tygodni

60 tekstów (codziennie 2 teksty do 4 precli czyli 120 precli łącznie) to równe 30 dni - MEGA MOC :)

100 tekstów do 200 precli - 6 tygodni

- swoje usługi cenię dość wysoko, ponieważ przykładam się do pracy, na każdy stworzony tekst przeznaczam godzinę pracy (!) dobierając do niego odpowiednio słowa, które będą ładnie chwytane przez google

- cennik standardowy:

10 tekstów do 20 precli - 50 zł

20 tekstów do 60 precli - 150 zł

50 tekstów do 50 precli - 275 zł

60 tekstów do 120 precli - 350 zł

100 tekstów do 200 precli - 500 zł

- ceny podlegają negocjacji przy większych zamówieniach

- dodaję tylko do sprawdzonych presell page od 0 do PR 5 (sprawdzone precle, bez śmieci, zaindeksowane, wiele moderowanych ostro i bez litości)

- przykładowe teksty mojego autorstwa znaleźć można na blogu skierka187.wordpress.com

- przykładowe efekty mojej pracy:

tabelka.JPG

jeśli ktoś byłby zainteresowany nawiązaniem PROFESJONALNEJ WSPÓŁPRACY (pozycjonowaniem zajmuję się bardzo długo, mam swoje sukcesy i nie jestem dzieciakiem który chce sobie zarobić na imprezy) to zapraszam do kontaktu mailowo skierka187(małpka)tlen.pl

2b141ee43e6a4fe741ee0cc02a266197.png

Skuteczna dieta ketogeniczna - KetoDietetyk.pl - Joanna Łysak

Salon masażu tajskiego i balijskiego Tajski Raj Warszawa

Podnosimy.pl - usługi dźwigowe i wynajem dźwigów Warszawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności