Skocz do zawartości

Linki


pala2222

Rekomendowane odpowiedzi

Po jakim czasie jeśli dana strona umieści link do mojej strony zacznie on działać?

Wymieniłem się w ostatnich 2 tygodniach ze stronami które mają

pr. 2,2,4,3,2,2,2,4,4,2,3

A na mojej stronie którą pozycjonuje jest umieszczone tylko 5 linków.

Kiedy te linki zaczną działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Jeżeli strona jest dobrze linkowana, popularna i bot często ją odwiedza to wyniki pojawią się już po 24 godzinach. Dla przykładu na swojej zapleczówce na wordpress.com zrobiłem wczoraj nowy wpis i dziś jest już w SERPach (tylko, że WP pinguje dodatkowo wpisy).

Sprawdź liderów systemów wymiany linków:

linkme.pl (stały), gotlink.pl (rotacyjny)

alexain.jpgalexaol.jpgalexaat.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakim czasie jeśli dana strona umieści link do mojej strony zacznie on działać?

Wymieniłem się w ostatnich 2 tygodniach ze stronami które mają

pr. 2,2,4,3,2,2,2,4,4,2,3

A na mojej stronie którą pozycjonuje jest umieszczone tylko 5 linków.

Kiedy te linki zaczynom działać?

To po pierwsze.

Jeżeli chodzi o zaindeksowanie linków zamieszczonych na nie twoich stronach to po prostu albo będziesz czekał, albo podlinkujesz daną stronę przy pomocy zaplecza/SWL czy co tam wolisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest nie tak z tymi stronami?

Zły jest HTML mojego linku?

Czemu te strony nie dają mocy?

Czy za wcześnie oczekuje aby mi skoczył pr. na przynajmniej 3 bo linki mają dopiero od kilku dni do 2 tygodni.

Kiedy z pewnością będzie można stwierdzić że coś jest nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będąc właścicielem chociaż jednej z stron nie chcialbym, żebyś je tutaj publikowal bez mojej zgody. Właściciele mogą zbyt dużo stracić, lepiej usuń linki.

/edit

Co do tematu.

Czekaj, przypuszczam, że linki masz nie dłużej jak tydzień google aktualizuje PR mniej wiecej co kwartał, z moich obserwacji update był nie tak dawno więc jeżeli nic się nie zmieni do końca wakacji możes zacząć się dopytywać.

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już.

Czy google informują kiedy będzie aktualizacja pagerank-u?

Gdzieś czytałem, że można jakoś się przygotować do takiego update https://topblogger.pl/aktualizacja-pagerank...-czerwiec-2009/

Coś wiadomo kiedy będzie następny?

Co jaki czas mniej więcej jest takie update

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jaki czas mniej więcej jest takie update

Nie czytasz tego co napisałem wyżej.

Google nie informuje o aktualizacji, ale skoro jest co około 3 miesiące, a ostatni był w maju/czerwcu to można przypuszczać kiedy będzie kolejny zresztą na forum jest mnóstwo tematów poruszających ten temat, poszukaj, a znajdziesz.

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności