Skocz do zawartości

WWW.NAPRZYSTANI.PL proszę o oceny, optymalizacja co mam zmienić, każda uwaga mile widziana!


Michał Stefan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie!!! Moja strona www.naprzystani.pl , strona jest ładna pod względem graficznym, ale sam widze że jej funkcjonalność nie jest najlepsza, chce stworzyć na bazie tej strony naprawde skuteczną stronę, która będzie pozycjonowana i dzięki temu spełniać swoje zadanie pozyskiwania klientów.

Moje pytania co należy zmienić, słyszałem że stronę główną bardzo trudno pozycjonować i lepiej byłoby każdą z podstron 2 obiektów umieścić na 2 różnyach domenach. Oczywiście będe pozycjonował jedną podstronę, pozycjonowana będzie Przystań Nauta, czy według was przejście ze strony na drugi obietk jest dobre, czy lepiej wymyślić coś innego?

Narazie hula skromna kampania w linkach sponsorowanych w celu pozyskania fraz i od razu spytam się czy ktoś ( mówie o konkretnych pozycjonerach, a nie jakiś oszustach) podjąłby się pozycjonowania strony dla fraz:

- Domki Kaszuby

- Domki letniskowe Kaszuby

- kaszuby Domki

Jestem z 3miasta najlepiej jakbym mógł się spotkać osobiście z tą osobą, ale nie jest to warunek konieczny. Odrazu prosiłbym o wypisanie na forum ile taka usługa powinna waszym zdaniem kosztować, chciałbym być na pozycji 1-3 oraz ile czasu musiałoby mniej wiecej trwać wypozycjonowanie strony dla tych konkretnie fraz. Jestem laikiem w tym temacie narazie przeczytałem książkę Tomasza Frontczaka Marketing w wyszukiwarkach więc pojęcie mam, ale oczywiście sam nie umiem wypozycjonować strony. Czekam na kontakt moje

Gadu 11074619 , albo mail michalstech@wp.pl Czekam na kontakt i pozdrawiam. Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi!

I jeszcze jedno, na ile ile wycenialibyście wykonanie tej stronki? Stronka została zrobiona przez kumpla, cena 1000 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Usuń możliwości PPM = menu, na tym punkcie mam małą obsesję, ale to tylko dlatego, że taka pierdółka jak "Powiększ" rozpieprza wszystko :) tj. dodaj

... 'width','1280','height','1024','src','naglownapre','menu','0','quality','high', ...

2. Z Flashem jest problem bo robot nie jest w stanie dojść do treści i struktury linków, ale jeżeli treść i linki umieścisz

<noscript>TU</noscript>
to masz problem z głowy :)

3. Graficznie stronka jest naprawdę ładna :)

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności