Skocz do zawartości

[Wykonam] precle moderowane za free


spookypld

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z moim niezadowoleniem z jakością obecnych precli moderowanych postanowiłem w ramach wkładu w tzw. community podjąć się wykonania paczki precli moderowanych za darmo.

Czym te precle miałyby się różnić?

Przede wszystkim w obecnych preclach brakuje dobrego systemu do pracy grupowej. Przykładowo: Dodajesz artykuł do precla moderowanego, ale nie masz możliwości jego opublikowania. Robi to dopiero moderator po zapoznaniu się z artykułem. Ty, jako współtwórca precla nie masz żadnego info o opublikowaniu lub odrzuceniu wpisu. Podobnie zresztą jest w przypadku moderatora, który nie wie o dodaniu wpisu do swojego precla (chyba).

W związku z powyższym zdecydowałem się na stworzenie WordPressowej paczki ze skonfigurowanym pluginem, którego dokładniejszą specyfikację i warunki na jakich zostanie od udostępniony opisuję poniżej. Nie chcę za to brać wynagrodzenia, ponieważ liczę na to, że tym samym przyczynię się do powstania większej ilości precli, do których będę mieć dostęp.

Specyfikacja.

W momencie dodania wpisu osoba z rangą moderator zostanie powiadomiona mailowo o tym fakcie. Następnie jej decyzja co do publikacji/odrzucenia/cofnięcia do poprawy zostanie wysłana na e-mail użytkownika.

Warunki otrzymania paczki.

Warunkiem pobrania paczki jest deklaracja jednej domeny, na której znajdzie się w/w instalacja. Instalację będzie można wykonać na nieograniczonej ilości domen. subdomen pod tym warunkiem, że jedna z nich będzie darmowa!! Osobiście ten fakt sprawdzę. Mam nadzieję, że nie znajdą się osoby chcące wykorzystać sytuację.

Warunki powstania paczki.

Pomimo, iż przewiduję zainteresowanie taką paczką nie przewiduję jak wielkie ono będzie. Nie opłaca mnie się tworzyć czegoś, co wykorzysta z goła pięć osób! Sam też nie chcę wydawać pieniędzy na swoje zaplecze, ponieważ pozycjonowaniem zajmuję się jedynie amatorsko, więc koszty w tym przypadku przewyższyły by zyski. Oczywiście w przyszłości mogę zmienić zdanie i stworzyć własne zaplecze :pytajnik: nie gwarantuję czasu, w jakim paczka powstanie, ale dołożę wszelkich starań, aby jak najszybciej.

Warunkiem stworzenia paczki jest powstanie 10 (słownie: dziesięciu) precli, które będą w ten sposób moderowane i darmowe. Paczka oczywiście zostanie udostępniona na zasadzie GNU PL i mam nadzieję, że znajdą się osoby chcące ją hostować.

Ten sposób powinien wydatnie przyczynić się do większej przyjazności skryptów preclowych.

Bartłomiej Małysz

bartlomiejmalysz(m@łpa)gmail.com

p.s. jeśli znajdą się firmy zainteresowane współpracą odpłatną (bez udostępnienia za darmo precli z w/w systemem) to nie widzę problemu. Proszę składać oferty lub zapytania na maila.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności