Skocz do zawartości

linki do mojej strony


spinacz

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć natrafiłem na stronę www.linkpopularity.com nie zawiera zbędnych komponentów za co ją polubiłem, testuję swoją stronę i widzę marne wyniki, a przynajmniej tak to wygląda w google za to w msn jest jak ma być gdzie należy szukać przyczyny, dodam że popularyzuje link do serwisu już ponad rok przede wszystkim katalogi i serwisy społecznościowe.

Zapisz się na listę mailingową a w niej:

fragmenty ebooków, przydatne linki, artykuły, a przede wszystkim porady od webmastera dla webmastera

https://news.g-center.net.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją stronę i widzę marne wyniki, a przynajmniej tak to wygląda w google

Marne wyniki BL są dlatego, że google nie pokazuje wszystkich linków na jakie trafił, a jedynie ich pewną część.

dodam że popularyzuje link do serwisu już ponad rok przede wszystkim katalogi i serwisy społecznościowe.

Popularyzuje? Mówi się dodaje :pytajnik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dodał jeden link i teraz popularyzuje :pytajnik:

a tak poważnie, to G nie pokazuje wszystkich BL jak napisał już wyżej przedmówca, więcej będzie ich w narzędziach webmastera, jak dodasz stronę i ją zweryfikujesz...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co trzeci temat o poleceniu 'link:' w google (czemu tak mało pokazuje?); to już robi się żenujące. Sam jak się uczyłem to połowę forum znałem na pamięć... Kolego nie obraź się, ale z twojego posta wynika, że powinieneś raczej wrzucić temat do działu dla początkujących; z taką wiedzą wiele nie zdziałasz, a tylko zaśmiecasz forum. To są podstawy - powodzenia w doszkalaniu...

może dodał jeden link i teraz popularyzuje wink.gif

leżę i kwiczę... :pytajnik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

statystyki strony już od dawna są w narzędziach google i faktycznie jest tam sporo o linku do mojej strony odwołań jest ponad 350, jestem tylko ciekaw dlaczego w wyszukiwarce wpisująć kluczowo link:www.g-center.net.pl nie wyświetla się tak samo już się przeraziłem że być może mam jakiegoś bana czy coś z tym wspólnego.

ps scref też czytam ale nie forum nie masz co sie dziwic jesli chodzi o pozycjonowanie to praktykowałem tylko z dwoma stronami, nie jestem odpowiedzialny za przenosiny a temat uwazam ze jest dobry dla tego działu, zresztą i tak nie wniosłeś w kręgi mojej wiedzy nic nowego więc dlaczego miałbym ciebie słuchać a temat jest prawie rozwiązany dzięki za czas.

pozdrawiam

Zapisz się na listę mailingową a w niej:

fragmenty ebooków, przydatne linki, artykuły, a przede wszystkim porady od webmastera dla webmastera

https://news.g-center.net.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności