Skocz do zawartości

Wyzerowanie PR na 2 tygodnie - przyczyna?


screw

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Byłem zaskoczony gdy w pewnym momencie zamiast stabilnego od dwóch update'ów PR4 na stronie głównej ujrzałem PR0; strona nie jest specjalnie pozycjonowana ma kilkaset BL wg Yahoo, pomyślałem że może ten PR był wynikiem jednego linku, który został usunięty.

Jednak jak się okazało PR po dwóch tygodniach powrócił. Moje pytanie - co mogło być przyczyną takich zawirowań? Jedyne co w tym czasie było robione na stronie to zmieniany <title> na wszystkich podstronach i głównej oraz dodanie kilkunastu linków do Ksiąg Gości z wysokim PR(wszystkie wpisy nawiązywały do artykułów lub stron).

Strona poza specjalną podstroną nie ma żadnych linków wychodzących, ma ponad rok i ponad 200 zaindeksowanych stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności