Skocz do zawartości

[Wykonam] Audyt SEO


_kUtek_

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku lat zajmuję się SEO (zarówno pozycjonowaniem jak i optymalizacją stron WWW), przez ten czas zdobyłem spore doświadczenie, które teraz chcę Ci przekazać.

Na czym polega audyt SEO?

Stworzenie strony WWW w dzisiejszych czasach nie jest problemem, istnieje mnóstwo gotowych CMS-ów oraz mnóstwo firm, które na zlecenie tworzą zaawansowane wortale. Często jednak pomijany jest bardzo ważny czynnik - odpowiednie przygotowanie strony pod względem SEO (czyli stworzenie jej w taki sposób, aby była ona jak najbardziej czytelna dla robotów wyszukiwarek internetowych).

Odpowiednio przygotowana strona WWW jest zazwyczaj o wiele wyżej w wynikach wyszukiwania na interesujące frazy oraz jest lepiej przygotowana na pozycjonowanie (dzięki temu obniża się koszta owego).

Myślisz nad zleceniem pozycjonowania swojego wortalu? Zanim się zdecydujesz sprawdź, czy Twoja strona jest na pewno na to gotowa. Najlepszym sposobem, aby tego dokonać, jest zlecenie audytu SEO.

Ile to kosztuje?

To zależy od tego, jak bardzo Twój wortal jest rozbudowany, niemniej ceną wyjściową jest 40zł

Ile to trwa?

To również zależy, wszystkie szczegóły będę mógł podać, jak otrzymam link do strony.

Dodatkowo mogę zająć się analizą konkurencji oraz audytem skuteczności pozycjonowania (szczegóły podam prywatnie).

Po zakończonej pracy otrzymujecie Państwo obszerny raport, w którym znajdą się wszystkie wskazówki oraz porady związane z SEO.

Nie wystawiam fv

Kontakt: email - kucinski.m@gmail.com; jabber - kutek@jabber.ru

Ogólnotematyczny katalog stron - moderowany katalog na domenie z 2001 roku. Moderowany minimum 2 razy dziennie. PR 3, megaszybka indeksacja. Dodaj swój unikalny wpis już dziś.

Ostatnio dodane strony w katalogu.

najpiękniejsze kobiety świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności