Skocz do zawartości

Katalog otwarty - PR3


Jowisz

Rekomendowane odpowiedzi

przyznam się - b.dobry katalog - a Ci co żałują 3 zł na dobry wpis niech patrzą jak innym pozycje rosną

Dopiero jest 1k BL wg. Yahoo

ilość nie jest wyznacznikiem wartości strony. Ja bym wolał jeden link ze mocnej strony niż kilkadziesiąt ze spamu

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilość nie jest wyznacznikiem wartości strony. Ja bym wolał jeden link ze mocnej strony niż kilkadziesiąt ze spamu

Stwór, bo to jest jasne, ale nie dla wszystkich - jak widać. Jest od pewnego czasu przykra tendencja do stawiania na ilość, a nie na jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mówiłem nic, że nie dodam - poczekam sobie jak zobaczę, że będzie warto wydać te 3,66zł na wpis... ;)

Póki co jest przykra tendencja żądania kasy za wpis w katalogu który dopiero co powstał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludki patrza w Y na ilosc BL

Mam fajnego dmoza w G. ma zaindeksowane 2 strony ale na pewno jest wypasiony bo w Yahoo 50k backlinków :soczek:

Gdzieś niedaleko na forum powinien być full wypas katalog 60 k backlinków z Yahoo.. a w G. zaindeksowane ok 200 podstron i PR 0, wypas katalog wg. takich kryteriów :)

 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności