Skocz do zawartości

play online - komp nie wykrywa urzadzenia (xp sp3)


pandha

Rekomendowane odpowiedzi

hej, musialem podlaczyc inet do stacjonarki z xp sp3 i okazalo sie iz nie widzi urzadzenia, podlaczam modem, instaluje i w momencie kiedy sie klika polacz pokazuje iz nie ma urzadzenia. na laptopie z vista nie ma problemu. pytalem w playu ale te glaby mowia mi tylko iz jest to absolutnie niemozliwe i koniec gadania. ma ktos jakis pomysl?

Nauka angielskiego online - https://www.e-angielski.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy podłączasz zawsze do tego samego gniazda USB, do którego był podłączony w trakcie instalacji sterowników ?

Spróbuj na innym komputerze z XP, być może twój komp. stacjonarny ma słabo zasilany port USB (modemy są prądożerne), nie napisałeś też jaki to model modemu.

Ja mam Huawei e160 i działa na XP bez problemu. Jeżeli na Viście działa, to raczej nie jest to problem z modemem, musisz szukać rozwiązania w swoim systemie, lub komputerze (dokładniej w USB)

Polecam forum dot. internetu bezprzewodowego - bez-kabli.pl - można się tam wiele ciekawych rzeczy dowiedzieć, jest też dział poświęcony sprzętowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności