Skocz do zawartości

Opinie o hostingu Etap.pl


Mion

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w temacie ? :)

Mają bardzo niskie pingi srednio 16 ms

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wszyscy myślą że ping jest wyznacznikiem jakości serwera
Czy ja napisałem, że pingi są wyznacznikiem serwera?

Mały ping stanowi dodatkowy atut w wyborze oferty a oni mają bardzo małe :). Szukam nowości pod kontem serwera z innym IP i przy okazji chciałbym jednak skorzystać z dobrej oferty... 8)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny wysokie, ale zauważcie dostęp do shella :> Można by się bliżej przyjrzeć, jednak za tą kasę pod samo www chyba lepiej skorzystać z home :D

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie ? :)

Mają bardzo niskie pingi srednio 16 ms

serwery stoją w GTS czyli pod tym względem tylko nieznacznie gorzej niż home.pl /obecnie też GTS ale są bezposrednio wpieci do WIXa - u mnie dwa hopy mniej/.

zalety: mod_rewrite, shell /ale mocno ograniczony/

wady: jedna WIELKA - obsługa gorsza niż mięsnym za czasów PRLu. blokują konta bez ostrzeżenia, nie można się dodzwonić, "zapominają" o backupach ect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności