Skocz do zawartości

Francuski konkurs SEO


kruzyk

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie przetłumaczyłem ten ogrom francoskich slow na stronie Chocku ( z syganturki naszego nowego kolegi )...

Pierwsze miejsce w 4 wyszukiwarkach na raz...

"Le but du concours est de positionner sa page (pour la requête "Chocoku") en 1ère place, simultanément sur les quatre moteurs suivants: Google, MSN, Yahoo! et Voila..."

ostro...

tylko jakos zadnej daty zakonczenia, regulaminu czy jakichs zasad nie znalazlem... :/

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero3 ... troche nie kumam :? :neutral:

jak konkurs to jest jakies miejsce do wygrania - no i musza byc jakies zasady wg ktorych to miejsce przyznac... widzialem jakies punkty... ale np. stron uczestnikow wywnioskowalem jest tylko kilka... #-o

czyli w sumie jest konkurs - ale go nie ma...

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze trzeba wygrywać Wyobraz sobie że oni siedzą w domu starców i lukają w internet po 50 latach a konkurs nadal trwa 8)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedokładnie bo koniec przynajmnije jak ja rozumiem z tego co napisali na ich forum

będzie wtedy kiedy któraś strona bedzie na wszystkich 4 wyszukiwarkach

- google.com

- yahoo.com

- msn.com

- voila.com

gdzieś tam były dokładne zapytania do nich chyba na stronce eclipsis

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jimmi aaa juz kumam (jak na reklamie sprite :D)

konkurs jest do momentu zajecia przez jedna i ta sama strone 1 miejsc we wszystkich wyszukiwarkach... kto pierwszy ten lepszy :]

u nas (w Polsce) bylby z tym niezly problem.... (mam na mysli np. Onet !)

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nobody knows where it comes from.  :D  

There's no rules in chocoku - "ultimum SEO contest" played simultanously on every search engines you can find, the goal being to rank first everywhere. So, there is no end date and no real ranking.

When we had this funny discussion about chocoku, we said that we were going to

spread the idea all over the web, like viral marketing. We did not really do

it, but from time to time, we mentionned it on the forums. And it looks like

the idea is starting to work. It is very funny that you talk to me about it  ;)  

Well another one to mention about chocoku is that this word does not exists, but

in French it phonetically means "shock in the ass" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

in French it phonetically means "shock in the ass" ;)
chocoku to fajne słówko

faktycznie :D

czyli w sumie to nie jest konkurs tylko taka idea...

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności