Skocz do zawartości

Katalog, jakich nigdy nie za wiele


C3CO

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Katalog ma 3 m-ce...

Coś to trochę dziwne, że masz katalog od 3 miesięcy a PR=3 ?

Popatrz kiedy był update:

https://www.seocompany.ca/pagerank/page-rank-update-list.html

Coś mi się wydaje, że trochę kombinujesz z tym katalogiem i dlatego Google ciebie omija z indeksowaniem. Może się mylę, dlatego czekam na informację od Ciebie.

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o PR to jest on chyba "toolbarowy" jak to się tutaj określa.

PR 3 dostałem po update z początku września, zbiegło to się z tym jak moja druga subdomena wyszła z sandboxa (został zdjęty filtr).

Nowe strony staram się dodawać na bieżąco (co 24h), więc są ciągłe zmiany w katalogu.

Jak widać jest to CNCat ze zmianami proponowanymi na forum:

1. Linki bezpośrednie,

2. Usunięte sesje,

3 . Przyjazne urle

Zaznaczam, że nic nie kombinowałem - poprostu nie znam się na Php i nie korzystałem z żadnych systemów wymiany - standardem są wpisy do katalogów.

Strona była indeksowana porządnie dwa razy w sierpniu, pierwszy raz jak były sesje drugi raz już bez nich.

Teraz google przyłaźi, ale indeksuje tylko pierwszą stronę i nie chce się wgryzać dalej. I tak już przez miesiąc :blink: .

Stary porządny CNCat Katalog 3CO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności