Skocz do zawartości

Seo contest for male and females ?


xavfun

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

:!: Ainsi

Nous écrivons à cette pièce forum seulement au concours je Demande écrire au rayon de Pogaduszki nous n'agitons pas ici de telles chosesc'iln'est pas le forum érotique!!!!

K.B

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw xavfun you have to place only 3 links in your signature. that's a rule.

My friend Xavfun is a little simpleton (or simple of spirit in english ??) : it cannot count until 3... except for the girls! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:!: Ainsi  

Nous écrivons à cette pièce forum seulement au concours je Demande écrire au rayon de Pogaduszki nous n'agitons pas ici de telles chosesc'iln'est pas le forum érotique!!!!

K.B

oh, sorry, maybe a bad translation :oops:

it's just a survey, in France they're is more and more woman who realize website, and I only want to know if it's the same on your country

ps : I go to "kill" a link on my signature, sorry for your rule, not easy to understand :oops:

I'm the king of Chocoku |

I don't speak Polish :-(

Chocokuland

msnbetter thangoogle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heu... What is the mean of "Pogaduszki", KB ???

Pogaduszki=De la narration non sur le sujet :D

Nous écrivons ici seulement au concours 8)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heu... What is the mean of "Pogaduszki", KB ???

Pogaduszki=De la narration non sur le sujet :)

Nous écrivons ici seulement au concours 8)

OK !

I've learn my first polish word ! :D In french Pogaduszki=hors sujet

I explained more in detail this point with Xavfun into private. ;)

I go sleeping...

Good night Polish friends!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Achtung oni też miec translator rozumieć wszystko .

Pisać tylko szyfrem 8)

K.B

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Allo Allo Rene to ty?? :mrgreen:

Milcz głupia kobieto nie widzisz że pocieszam ta biedną mała:D

Sorry za of topic

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności