Skocz do zawartości

Zdejmowanie linków do strony też z głową.


mf

Rekomendowane odpowiedzi

No i mogę się pochwalić pewnymi spostrzeżeniami co zauważyłem ciekawego w google. Przypadkowo zobaczyłem pewną rzecz i zabrałem się za jej głębsze sprawdzenie. Chodzi o zabieranie linków stronie, które wcześniej do niej kierowały. testy przeprowadziłem na różnych domenach o różnych IP. Strony zrobiłem tylko do tego testu. Wygląda to tak:

Stronka indeksowana w google 20 linkami zewnętrznymi z różnych IP/domen. Po kilku dniach jest w google na jakieśtam pozycji. Po tygodniu dodaję do niej 10 linków. Za dwa tygodnie znowu 10. Linki ustawione są na jednym anhorze. Zabieram w jeden dzień 5 linków, za dwa dni znowu pięć. Stronka wypada z google na tą frazę, choć ma aktywne "dobre" linki.

A dlaczego to robiłem? Bo wkurzyłem się na linkory i linkuje i wyszłem kilkoma stronami z tamtąd i nagle "sanbox". To nie jest sandbox tylko po prostu jak szybko zbieraliśmy linki tak 100 razy szybciej je straciliśmy. :D A tu po prostu trzeba zadbać o równomierny przyrost linków i uważać żeby ich nie tracić.

Pewnie wiecie o tym ale nie czytałem o czymś takim na forum a że wynik jakiś mam chciałem się podzielić :(

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, zauważyłem podobne zjawisko.

Szczególnie widoczne jak nagle wyłącza się linkory i inne zabawki.

A jak wasze spostrzezenia na ten temat?

Może to być niezły argument przeciwko tym systemom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm czy ja wiem :D

Jakiś czas temu przywaliłem linkorem na moje forum. Pod Frazą 'San Andreas', poszło dośc duzo punktów(~20tys). Potem zdjołem wszystkie i co widze dalej jestem w top 5 :D

Badz co bądz spadłem o 3 pozycje ale jest dobrze :)

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności