Skocz do zawartości

Publiker


publiker.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ludzie czytajcie instrukcje! Wyslane - ilosc jaka wyslal na dzien, Opublikowane - ilosc jaka zostala sprawdzona i zaakceptowana przez moderatorow z kilku dni.

Publiker sprawdza czy wpis do katalogu precla faktycznie sie pokazuje - sprawdza to zaraz po dodaniu, bodajze dzien po i chyba tydzien po itd. To, ze wyslal dzisiaj 500 wpisow nie znaczy, ze 500 jest opublikowanych, bo wiele musi byc zatwierdzonych przez moderatorow. Publiker to codziennie sprawdza i w tych opublikowanych macie podane wpisy, ktore sie faktycznie pojawily w preclu/katalogu niekoniecznie z danego dnia, a z kilku ostatnich dni/tygodni, bo w koncu je moderator zatwierdzil, a skrypt je odnalazl.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - pytanie:

Publiker chodzi już 4 dni i mieli. O ile coraz mniej zadań dotyczących katalogów to gorzej z preclami. Mam bardzo dużo wpisów o resecie hasła. Na poczcie pojawia się sporo maili - czasem 1000 a czasem jest 100 więc liczby się zmieniają, ale w statach nic się nie zmienia. No i co dalej ? tak będzie mielił w nieskończoność ? Wg. mnie jak już wie, że to precel to rejestracja, mail, odczyt mail, logowanie i finito. A to mieli jakby w bazie było 100 tys. precli a jest zaedwie 3 tys. Co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - pytanie:

Publiker chodzi już 4 dni i mieli. O ile coraz mniej zadań dotyczących katalogów to gorzej z preclami. Mam bardzo dużo wpisów o resecie hasła. Na poczcie pojawia się sporo maili - czasem 1000 a czasem jest 100 więc liczby się zmieniają, ale w statach nic się nie zmienia. No i co dalej ? tak będzie mielił w nieskończoność ? Wg. mnie jak już wie, że to precel to rejestracja, mail, odczyt mail, logowanie i finito. A to mieli jakby w bazie było 100 tys. precli a jest zaedwie 3 tys. Co o tym myślicie ?

Widzę, że nie jestem sam. U mnie także problem występuje, tak na prawdę to przez ten proces rejestracji do precli cały system obecnie jest zamrożony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten program to cudotworca, wiecej opublikowal niz wyslal - to zartem, a na powaznie pytanie do tworcow oprogramowania z czego wynika ta rozbieżność ?

Może z tego, że "opublikowane" dzisiaj mogły być również niektóre z tych dodanych wczoraj lub wcześniej (moderacja katalogów i precli).

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie jestem sam...

I mnie spotkała taka sytuacja, ciągle reset hasła i mieli w nieskończoność. w statystykach zero aktywnych precli.

Pisałem w tej sprawie do supportu, na razie kazali zainstalować skrypt ponownie i jeśli to nie pomoże, to mamy wtedy dalej szukać rozwiązań.

Reinstalkę będę robił jutro, dam znać czy pomogło

erepublik-badge-125x125.gif 125x125_2.jpg hekko.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robicie reinstalkę ? Kasujecie całą baze ze skryptem czy sam skrypt a baza zostaje. Pytanie numer 2 to co z projektami ? Trochę czasu mi to zajęło, żeby to doprowadzić do stanu używalności

EDIT:

Jeszcze jedno. Mam publikera na OVH i mówicie, że źle działa. Tylko pytanie dlaczego źle działa. Czy to może być wina firewalli w ovh, bo przecież sam serwer mam na Direct admin z php 5.2.X więc tak jak wszystkie serwery. Może producent publikera przebadałby by sprawę ovh bo oprócze bezpośredniego "brania" serwerów w ovh jest kilka hurtowników co od nich biorą serwery i wtedy na ich hostingach też mogą się pojawić problemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie - reinstalacja reinstalacją ale co z danymi? Myślę, że najlepszą opcją byłby flush na tabeli z zadaniami by wygenerowały się od nowa tym razem bez rejestracji precli. Niemniej jednak skoro to nie są pojedyncze przypadki to coś jest nie tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności