Jump to content

w googlach 1 w wp 3 czemu?

Recommended Posts

Sekret wysoki pozycji w WP jest bajecznie prosty :

Dobre Title + Desc (odpowiednie nasycenie słowami kluczowymi) + płatny wpis do katalog WP 9zł + VAT , smsem ;)

taki to był kiedyś, teraz to nie jest regułą ;]

SKUTECZNI.pl -Efektywne pozycjonowanie stron internetowych.

Wyszukiwarka WP.pl niewiele daje, ale też niewiele pracy potrzeba żeby się znaleźć na dobrej pozycji :jezyk1: Plusem Wp.pl jest to że nie trzeba się zbytnio przejmować o utrzymanie pozycji więc wystarczy raz a dobrze ;)

Pozdrawiam B)

someone, powiem Ci tak - jest to 1/10 ruchu z Google, no ale kosztuje mnie to 10.98zł z VAT także nie ma problemu :)

Z Tego co zauważyłem to są to Internauci Laicy ale zawsze to ruch :)

Btw. te wyszukiwarki to już lamus (wp,onet,interia)

Zaktualizuj swoje wiadomości, Onet.pl oraz Interia.pl już od dawna korzystają z Google, więc o jakim lamusie piszesz?

WP.pl również nie ma własnej wyszukiwarki tylko jest to NetSprint.

A popularność w katalogu WP danej strony określana na podstawie badania Megapanel PBI GEMIUS.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Btw. te wyszukiwarki to już lamus (wp,onet,interia)

Zaktualizuj swoje wiadomości, Onet.pl oraz Interia.pl już od dawna korzystają z Google, więc o jakim lamusie piszesz?

WP.pl również nie ma własnej wyszukiwarki tylko jest to NetSprint.

A popularność w katalogu WP danej strony określana na podstawie badania Megapanel PBI GEMIUS.

Mar.

no ok

te nasze wspaniałe Polskie portale korzystają z googli ale ich wyniki są inne niż google

w moim przypadku sporo się różnią

Szkoła: angielski w Bydgoszczy to dobra inwestycja w siebie.

czyste ściany to antygraffiti

• 3 months later...