Skocz do zawartości

czy linki ze stopek na forach mają w ogóle wartość

yourfate
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

czy dodawanie adresu strony do stopki (na forach) ma w ogóle sens? Pytam bo sprawdzałem przed chwilą jakimś progamem ilość linków do swojej stronki (chodzi o linki widziane przez msn) i:

msn widzi 44 linki przy czym w tej liczbie ujęty jest tylko jeden link z forum "optymalizacja com". Wprawdzie przy tym jednym linku znajduje się przycisk "Show more results from "forum.optymalizacja.com" i po kliknięciu pojawia się dalsze 16 linków jednakze ta liczba 16 linków nie jest w ogóle ujmowana w liczbie linków którą podaje msn (tak jak wspomniałem - 44.

Dlaczego w wynikach nie pisze 44+16 czyli 60? Czy te 16 są bez wartości?

I drugie pytanie. Wczoraj chciałem sprawdzić czy te wszystkie linki ze stopek są uwzględniane i sprawdziłem link popularity stron niektórych z użytkowników tego forum. I tak niektórzy mają napisane np. 1000 postów podczas gdy programy do sprawdzania link popularity pokazują im zaledwie paredziesiat linków łącznie zamiast 1000.

Białogóra - wczasy nad morzem Wczasy nad morzem w miejscowości Białogóra

Białogóra, wczasy i wakacje nad morzem bałtyckim Pięknie usytuowany, murowany domek letniskowy w miejscowości Białogóra nad morzem Bałtyckim

czy dodawanie adresu strony do stopki (na forach) ma w ogóle sens?

jakby nie mialo to by ludzie nie dawali :)

Dlaczego w wynikach nie pisze 44+16 czyli 60? Czy te 16 są bez wartości?

ta sa tylko probki, zreszta kazda szukajka interpretuje to inaczej, to jest zupelnie bez znaczenia

I drugie pytanie. Wczoraj chciałem sprawdzić czy te wszystkie linki ze stopek są uwzględniane i sprawdziłem link popularity stron niektórych z użytkowników tego forum. I tak niektórzy mają napisane np. 1000 postów podczas gdy programy do sprawdzania link popularity pokazują im zaledwie paredziesiat linków łącznie zamiast 1000

patrz - poprzednia odpowiedz :)

pozdrawiam,

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg