Jump to content
Sign in to follow this  
Fyner

SmartContext vs adkontekst

Recommended Posts

chciałbym się dowiedzieć jak wygląda z średnią za kliknięcia w SmartContext bo jestem obecnie w adkontekst i wychodzi mi 0,05 zł i nie wiem czy oplaca sie przechodzić do SmartContext

A wiecie czy można mieć dwa systemy na raz?

Ze strony SmartContext nie powinno być problemów, ale nie wiem co na to AdKontekst.

Jeśli w AdKontekst masz 0,05 zł za kliknięcie, to stawka w SmartContext jest na pewno lepsza.

Ostatnio usunąłem AdSense na rzecz SC i na razie jestem zadowolony.

Może napiszecie o Smartcontext. Czy polski system reklamy, czy zagraniczny?

Google i Bidvertiser chyba zabraniają mieć więcej, niż jeden system.

--------------------------------------------------------------------------------------

Wy http://www.iduo.pl

korzystam ze smartcontext i nie jestem za bardzo zadowolony

po pierwsze mozna zarobic tylko jak maja dobry konktrakt z dobrym reklamodawca, ostatnio ladnie placili za reklame heyah za klik chyba z 12gr i 1 gr za wyswietlanie obrazka flash po najechaniu kursorem, teraz kampania heyah im sie chyba skonczyla i jest lipa reklamy sie praktycznie nie wyswietlaja (wiem ze jest to zalezne od tematyki strony, moja jest z programami na windows mobile i dostaje beznadziejne reklamy home.pl i serwery mocrosoftu:( )

na kampani heyah mozna bylo zarobic ze 2 zyki dziennie przy 500uu dziennie - heyah sie skonczyla zarabiam moze ze 0,10zl

po drugie dzialanie panelu administracyjnego tez pozostawia wiele do zyczenia;/

--

sorka dzisiaj mały edit

rozpoczeła sie kampania samsunga ultra touch i nawet niezle placa 15gr za klik i 2gr za najechanie na link

a reklama dosyc ciekawa to chetnie klikaja

Edited by Dachus

SmartContex płaci więc za kliki i za odsłony reklamy po najechaniu tak ?

myślę tam się zapisać od lipca ale nie wiem czy warto się w to bawić mając stronę z oglądalnością 20 tyś uniq

; ]

SC teraz od czerwca sprawuje się lepiej jak adkontekst ...

aktualnie mam srednia za klika 0,24 z calego czerwca wiec niezle ...

oczywiscie adkontekst zawsze mial nizsze stawki ale nadrabial iloscia reklamodawcow, od czerwca jednak cos kuleje i srednia cpc 10-11 gr ... spadla o 2-3 grosze plus jakos ctr polecial, bo wywalilem tanie kampanie ponizej 10 gr ...

..... z oglądalnością 20 tyś uniq

dziennie? miesięcznie? ogólnie opłaca się, tylko jeszcze zależy jaki serwis, żeby Ci słów kluczowych nie zabrało...

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl