Skocz do zawartości

Poczta bez uwierzytelnienia zna ktoś ?


beha

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie.

Nie potrzebne mi to do rozsyłania Spamu tylko do testowania lokalnie skryptów. (Postawienie na moim komputerze serwera SMTP odpada (chyba?) bo mam NEO).

Byłbym wdzięczny jak by ktoś podzielił się taką informacją (jeśli nie tu to na PM). Kiedyś chyba o2.pl nie było zabezpieczone, ale to się niestety zmieniło.

edit:

Prosze o przeniesienie do pogaduszek, kliknąłem za wysoko. Sorry

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie.

Nie potrzebne mi to do rozsyłania Spamu tylko do testowania lokalnie skryptów. (Postawienie na moim komputerze serwera SMTP odpada (chyba?) bo mam NEO).

Byłbym wdzięczny jak by ktoś podzielił się taką informacją (jeśli nie tu to na PM). Kiedyś chyba o2.pl nie było zabezpieczone, ale to się niestety zmieniło.

Male szanse na znalezienie tego.

Niektorzy maja jeszcze taki mechanizm jak pop3 before smtp

wtedy masz czas ( definiowalny przez provider-a np 10 min ) na wyslanie maila z tego samego IP co zalogowanie na pop3.

W sumie uzywane u providerow bardziej pod stare palmy i komorki ktore nie posiadaja smtp auth ale do skryptow tez sie nada :)

Ale nadal trzeba zalogowac sie na POP3 wczesniej.

2-ga metoda to puszczenie na neo wlasnego demona pocztowego wysylkowego ( lub programu ) ktory skolejkuje poczte i co jakis czas wysle uzywajac smtp auth.

Szukalbym po slowach e-mail proxy lub e-mail router itd.

lub e-mail server. ale te juz beda spore i moze wyjsc armata na muche.

pozdrawiam.

Sylwester

Praca - Przetargi - Senior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzebne mi to do rozsyłania Spamu tylko do testowania lokalnie skryptów. (Postawienie na moim komputerze serwera SMTP odpada (chyba?) bo mam NEO)

jezeli bedziesz tylko wysylal to nie przeszkadza zmienne ip :-) no i sa jeszcze no-ip.com itp :)

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli bedziesz tylko wysylal to nie przeszkadza

Wczoraj kombinowałem troszkę z tymi serwerami SMTP, ale coś mi nie idzie.

Nie wiem czy problem nie leży w tym że mam poblokowane niektóre porty. Neo mam nie na modemie, tylko mam podpięty router speedtouch, może stąd są jakieś kłopoty. ( możliwe, że wygaduje jakieś bzdury bo na konfiguracji ustawień sieciowych po prostu się nie znam )

Do zainstalowanego serwera SMTP listy wysłane przez php dochodzą tylko jakoś za nic nie mogę zmusić, aby zostały dostarczone tam gdzie chcę. Już siły nie mam do tego...

Może ktoś ma na neostradzie zainstalowany jakiś serwer SMTP, ma router ( a czy to ma znaczenie modem - router ? ) i podrzuci mi (nazwę) sensownego serwera SMTP.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności