Skocz do zawartości

dziwny problem z googlami


marekqwe

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak że moja strona

www.aheno.info ma :

PR = 3

linków :

google = 18

altavista = 75

MSN = 271 !

yahoo = 91

tylko 3 linki wychodzące na głównej

[chyba] dobrze ;) zrobione mety :


<TITLE>Aheno Portfolio >> Projektowanie Stron WWW , Grafika , Reklama , Tworzenie Stron , Szablony</TITLE>

<META name="Robots" content="INDEX,FOLLOW">

<meta http-equiv="Content-Type" Content="text/html; charset=WINDOWS-1250">

<meta name="Language" CONTENT="pl">

<META name="KEYWORDS" content="projektowanie stron , projektowanie stron www , tworzenie stron , tworzenie stron www , projektowanie i tworzenie stron www , projektowanie i tworzenie stron internetowych , Tworzenie Stron , TWORZENIE STRON , PROJEKTOWANIE STRON WWW">

<META name="DESCRIPTION" content="Projektowanie stron internetowych , Tworzenie grafiki pod strony www , Kampanie Reklamowe , Grafika Komputerowa">

<meta name="Title" content="Aheno Portfolio >> Projektowanie Stron WWW , Grafika , Reklama , Tworzenie Stron , Szablony">

<meta name="Keyphrase" content="tworzenie stron , projektowanie stron www , tworzenie stron internetowych">

<meta name="Rating" content="global">

<meta name="Revisit-After" content="1 Days">

<meta name="Robots" content="all">

<meta name="Author" content="Marek Bohdziewicz">

<meta name="Reply-to" content="bdk71@o2.pl">

<meta name="Copyright" content="This page and all its contents are copyright 2004-2005 by Marek Bohdziewicz. All Rights Reserved. Wszystkie prawa zastrzezone przez Marka Bohdziewicza.">

I pod najbardziej interesującymi mnie hasłami czyli :

tworzenie stron

projektowanie stron

tworzenie stron internetowych

NIE MA MNIE W PIERWSZYM 1000 wyników

oczywiście hasła są też zamieszczone w treści strony.

Pomoże mi ktoś ??

Moge odwdzięczyć się jakąś grafiką,designem.

Zależy mi tylko żebym był w pierwszych 20 wynikach czyli na pierwszej stronie w googlach pod tymi hasłami :

tworzenie stron

projektowanie stron

tworzenie stron internetowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo popularne frazy i nie ma lekko. obadaj ile linków ma twoja konkurencja, może intruder napisze ile mu zajęło wspięcie się na 1wszą stronę wyników. Nic tylko linkować dalej i cierpliwie czekać.

Miałem taką sytuację, o której pisałem na forum, ze allinanchor, allintitle allinurl pokazywało fajny wynik, a ja kwitłem w okolicach 190 miejsca z PR4. Linki się uleżały ok. 3 miesiące, kupiłem 2 z PR6 i wreszcie poszło. Mozna to nazwać sandboxem chyba. Linkowałem non top tym samym anchorem, potem zacząłem różnicować, nawet linkując niezbyt wartościowymi słowami i "uwiarygodniłem" się tym PR6. Postaraj sie też o wpis do dmozu...

tonery tusze :: karmy dla psów - zapraszam :: Psiarskie forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie do dmozu ostatnio się wpisałem. nie wiem czy dodali :)

a mam pytanko czy dobrze robie mając linki tylko z titlem= Projektowanie stron internetowych ?

aha 101krecikow Ty masz neta w magmie :) bo wydaje mi sie że widziałem Cie na dc :) ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności