Skocz do zawartości

dlaczego wciąż zero w google


yourfate

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś mógłby mi wyjasnić jak to jest z tymi linkami. Mianowicie mam około 60 linków do swojej stronki w sieci przy czym ani jednego z googla!!! ;) Dlaczego tak się dzieje, przecież zgodnie z tym czego uczy statystyka dopisujac linki na przypadkowe strony jakąś część z nich powinien widzieć takze google. Tymczasem na msn mam około 30 na altaviście 10, yahoo13 a google 0,0 pomimo, ze link do mojej stronki znajduje sie, na przykład, w serwisie nadmorzem.net który wyświetla się w googlu na wysokiej pozycji...

I dlaczego google nie widzi chociażby linka ze stopki moich postów na tym forum, przecież jest ono zaindeksowane przez googla....

I o co chodzi w ogóle z tym podziałem na linki z googla, msn, altavisty, yahoo itp? Przecież większosć katalogów do których się dopisuje jest chyba zaindeksowanych przez większość z tych wyszukiwarek a nie tylko przez jedną z nich...

Szczerze mówiąc zaczynam wątpić już w to wszystko bo dopisuję do tych katalogów i dopisuję a w googlu jak zero tak zero. A moze to z moją stronką jest coś nie tak, ze googiel nie widzi do niej linków?

Białogóra - wczasy nad morzem Wczasy nad morzem w miejscowości Białogóra

Białogóra, wczasy i wakacje nad morzem bałtyckim Pięknie usytuowany, murowany domek letniskowy w miejscowości Białogóra nad morzem Bałtyckim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, obawiam się, że jeszcze długa droga przed Tobą, mimo, że chyba na większość tych pytań już padła opowiedź TUTAJ.

To postaram Ci pomóc.

Mianowicie mam około 60 linków do swojej stronki w sieci przy czym ani jednego z googla!!!

Komenda link: w google nie pokazuje aktualnej liczby linków do Twojej strony, najbardziej prawdopodobną liczbę pokazuje MSN.

pomimo, ze link do mojej stronki znajduje sie, na przykład, w serwisie nadmorzem.net który wyświetla się w googlu na wysokiej pozycji...

To, że Twój link już znajduje się na jakiejś stronie czy też katalogu, wcale nie znaczy, że roboty odnalazły to połączenie z Twoim serwisem.

I o co chodzi w ogóle z tym podziałem na linki z googla, msn, altavisty, yahoo itp?

Każda wyszukiwarka indeksuje niezależnie od tych pozostałych, w związku z czym jedna z nich odnajdzie link do Twojej strony, inna później, a inna może jeszcze później.

pzdr.

EDIT.

Aha, jeszcze to mi przyszło do głowy. Cierpliwość, cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość...

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Wuel. Rzeczywiście jeszcze długa droga przedemną bo dopiero tydzień temu dowiedziałem się, ze istnieje coś takiego jak pozycjonowanie i odnalazłem to forum ;)

Białogóra - wczasy nad morzem Wczasy nad morzem w miejscowości Białogóra

Białogóra, wczasy i wakacje nad morzem bałtyckim Pięknie usytuowany, murowany domek letniskowy w miejscowości Białogóra nad morzem Bałtyckim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dowiedziałem się, ze istnieje coś takiego jak pozycjonowanie i odnalazłem to forum

W takim razie jesteś we właściwym momentem. Jednakże proponowałbym Ci znalezienie trochę czasu na przejrzenie archiwum tego forum. A gwarantuje Ci, że znajdziesz odpowiedzi na pytania, które chciałbyś zadać, a może jeszcze nie wiesz, że chciałbyś je zadać;-)

Funkcja SZUKAJ, jest przyjacielem, który nigdy Cię nie zawiedzie.

pzdr.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy jest bliższy prawdy

Ale innej prawdy niz nieprawda serwowana zapytaniem link. :)

zapytanie +strona.pl jest tym samym co zapytanie "strona.pl", czyli pokazuje strony na ktorych dana fraza, w tym przypadku strona.pl, wystepuje, niekoniecznie to musi byc linkiem, a link niekoniecznie jest adresem strony, moze byc np. jakims dobrze przemyslanym haslem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapytanie +strona.pl jest tym samym co zapytanie "strona.pl", czyli pokazuje strony na ktorych dana fraza, w tym przypadku strona.pl, wystepuje, niekoniecznie to musi byc linkiem, a link niekoniecznie jest adresem strony, moze byc np. jakims dobrze przemyslanym haslem

Dwa pytania:

1. Czy będzie to samo, jak strona ma bana i prowadzą do niej linki

2. Jak wpisałem w google swoją domenę bez www, czyli np. domeeena.pl, to znalazło się dwie, czy trzy strony rosyjskie, na których ten zwrot wystąpił w ich adresie. To mógłby być jakiś skrypt perla ?

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności