Skocz do zawartości

A liczba ich jest 22. Czy to już potęga?


Content

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już aktualnie 22 strony internetowe. W sumie chyba na 8 różnych hostingach. Każda ma tematyczną treść, chyba 2/3 z nich ma PR co najmniej 2 a kilka 3. Strony te, chyba umiejętnie, wspomagają się linkując do siebie. Co więcej, wszystkie są stronami związanymi z prawem, finansami, a więc można uznać, że wszystkie linki pomiędzy nimi są ze stron tematycznych. W najgorszym tj. najmniej tematycznym wypadku np. strona o rozwodzie i alimentach linkuje do strony o leasingu, a w najlepszym do strony poświęconej praktycznym casusom prawnym albo do strony o pisaniu pozwów sądowych.

Czy to już jest potęga? Czy np. dzięki tym stronom jestem w stanie wypromować każdą stronę prawną / finansową do top min. 10 w google?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak już zaczytasz się w bibliach, dinozaurach i wikipediach będziesz mówić:

Nazywam się Milijon - bo za milijony kocham i cierpię katusze

Jeśli zbliża się Twój ślub i wesele to pewnie oglądasz różne suknie ślubne. Ciekawe suknie ślubne znajdziesz pod linkiem. Jak wiadomo suknie ślubne są tylko dla kobiet ;)

4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A imię jego 40 i 4

Teraz zrozumiałem dlaczego niektórzy stosują coś takiego:

header('HTTP/1.0 404 OK');

:D

Polecam moje pluginy do WordPress'a: WyPiekacz, Meta SEO Pack, User Locker, Google Integration Toolkit i wiele innych :)

Poradnik Webmastera ‰ Ostatnio na blogu:

PoradnikWebmastera-Blog.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SirZooro, nie pisz więcej takich rzeczy, bo będziesz musiał odkupić mi klawiaturę, mało jej nie zaplułem kawą, jak to przeczytałem :D

Tkanina juta zastępuje nieekologiczne tworzywa sztuczne w ogrodnictwie i dekoracji wnętrz, | natomiast na zewnątrz tuja szmaragd jest piękną ozdobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności