Skocz do zawartości

Cóż jeszcze? RuchChorzow.com


Red

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż jeszcze zrobić u mnie? Za dwa tygodnie będzie 6 miesięcy od początku istnienia serwisu prawie od początku mam 4 pozycję w google i nie wskazuje nic na to żeby było lepiej. Linków zdaje się mam więcej niż 2 strony które są nademną w google. Niedawno (2 tygodnie) serwis został przerobiony do Xhtml strict, zmniejszyło to objętość oraz zoptymalizowało kod strony, serwis jest w mod_rewrite posiada zmienne tittle i description cóż zrobić jeszcze? Nie mam pomysłów jedyne to zdobywanie linków ale kiedy przyjdą efekty? Czytam codziennie forum, wdrażam nowe technologie i nic, jednak musi coś być co mi pomoże. :roll:

PS. Pozycjonowana fraza to oczywiście Ruch Chorzów

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapominasz o podstawach

rozszerz meta description, dodaj meta keywords, alty w wielu obrazkach masz puste...

forum.ruchchorzow.com -> przenies <title> na sama gore jako pierwsze pod <head>

wdrażam nowe technologie

jakoś ich nie widze, widze za to kopie dmoz niezgodną z zasadami udostępniania :evil:

Nie mam pomysłów

czytaj forum uważniej

wykorzystaj np to, ze strona jest w odp z dobrym anchorem (w towarzystwie identycznych hehe)

jedyne to zdobywanie linków

o widzisz!

a poza tym co ja sie tu produkuje, jak piszesz, ze masz kose z cracovią :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze razy przeczytam o tej stronie???

Zrealizuj się na innej płaszczyźnie!

1. Zacznij uprawiać ogródek.

2. Codziennie biegaj w parku.

3. Rozwiązuj krzyżówki.

... I PRZESTAŃ JUŻ PYTAĆ O TĄ STRONĘ!!!

Pozdrawiam, J.

P.S. Absolutna odrobina kultury i szczątki uczciwości nakazują, aby nie oszukiwać przy wymianie linków...!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności