Skocz do zawartości

Skąd taka rozbieżnosc.


w

Rekomendowane odpowiedzi

Z góry sorki jeśli władowałem sie z tym topikiem nie tam gdzie trzeba.

Opiszę po krutce swoją sytuację i poproszę o diagnoze czy ma ona związek z tym o czym tu piszecie.

Postawiłem stronke jakis czas temu, oczywiscie nie było na serwerze robots.txt i zaindexowało mi jak leci jakiegos bohomaza w trakcie budowy.

Długi czas strona stała gdzies daleko za pierwszym tysiącem wśród 50 tysiecy dokumentow z interesującym mnie słowem kluczowym.

Zaczełem ją nieco optymalizować i weszła mi na 242 miejsce.

Stopniowo dodawałem jej linki i wstawiałem ją w rozmaite katalogi męcząc przy tym roboty zgłaszaniem jej co chwile. (co moze nie było najmądrzejsze).

Stopniowo doszła mi do 24 / 21 miejsca. Na tym etapie dodawałem ją już nie patrząc właściwie gdzie.

Pomijam fakt jej znikania z rankingu i pojawiania się następnego dnia, po czytajac po forum widze ze te anomalie to norma ;)

Ale zdaje sie ze z czyms przesadziłem bo obecnie w rankingu pokazuje ja na 96 miejscu i podaje link wraz z deskrypcja do podstrony z linkami.

Natomiast sam index znajduje sie w goglu na 11 miejscu.

:arrow: Skąd taka rozbierznosc i czy przypadkiem ten link do moich linkow nie zastapi mi w goglu pozycji indexu.

- Niektore katalogi chciały url do swojego linku, czy moze to ma jakis zwiazek?

- A moze trzeba dac zakaz wjazdu robotom na podstrone z linkami?

...uwaga nowy! ... nie kopać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę nie tu. Nic się nie bój, linkuj dalej do głównej i cierpliwie czekaj. Jak hasło jest konkurencyjne i pozycjonujesz naturalnie (czyt. katalogi i wymiana linków) może to potrwać parę miesięcy...

Nie licz raczej na żadne konkrety, bo nie wiemy co to za strona, co to za keyword, czy keyphrase, nie wiemy od kiedy jest w necie i od kiedy ją pozycjonujesz...

tonery tusze :: karmy dla psów - zapraszam :: Psiarskie forum
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności