Skocz do zawartości

przezroczysty gif


yourfate

Rekomendowane odpowiedzi

cześć. czy może mi ktoś podpowiedziec jak zrobić gifa z przeźroczystym tłem?

Chodzi o to, ze ściagnąłem z netu przeźroczystego gifa i chcę go photoshopem pociąć na kawałki i właśnie przy zapisywaniu tych kawałków z przeźroczystego gifa robią mi się nieprzeźroczyste.

Albo może zamiast tego dałoby się po prostu pociąć jakimś programem tego przeźroczystego gifa którego mam tak, ze zachowałyby się jego pierwotne właściwości (czyli przeźroczystość) Czy photoshopem da się pociąć? A jesli tak to jak to się robi?

Białogóra - wczasy nad morzem Wczasy nad morzem w miejscowości Białogóra

Białogóra, wczasy i wakacje nad morzem bałtyckim Pięknie usytuowany, murowany domek letniskowy w miejscowości Białogóra nad morzem Bałtyckim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki zero3, a nie wiesz przypadkiem czy dałoby się tego przeźroczystego gifa którego mam pociąć?

Białogóra - wczasy nad morzem Wczasy nad morzem w miejscowości Białogóra

Białogóra, wczasy i wakacje nad morzem bałtyckim Pięknie usytuowany, murowany domek letniskowy w miejscowości Białogóra nad morzem Bałtyckim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz PS7 to przeskocz sobie do Image Ready, Wlacz tryb 2-up, w zakladce Optimize po prawej mozesz sobie wybrac typy kompresji, w tym przezroczystosc [jesli masz settings: unnamed to wtedy bedzie robil biale tlo, musisz zmienic) - generalnie zapisze ci to co masz na warstwach, czytaj: jesli w layerach nie masz tła i masz przezroczystosc to w output bedzie tak samo. Jak cos to pytaj.

*edit

do cięcia najłatwiej i najszybciej użyć Slices. Wtedy przy save-> optimized sam ci wszystko potnie i zapisze do folderu. Imageready potrafi tez generowac javascript ale to juz inna para kaloszy

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki kava, przelączyłem do image ready i jakoś udało mi się to pociąć ;)

Białogóra - wczasy nad morzem Wczasy nad morzem w miejscowości Białogóra

Białogóra, wczasy i wakacje nad morzem bałtyckim Pięknie usytuowany, murowany domek letniskowy w miejscowości Białogóra nad morzem Bałtyckim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności