Skocz do zawartości

Matura z informatyki


anarchy

Rekomendowane odpowiedzi


<table><tr><td><h3><pre>

_______       __              __

|   _   .-----|  |_.--.--.----|__.---.-.

|.  |   |  -__|   _|  |  |  __|  |  _  |

|.  ____|_____|____|___  |____|  |___._|

|:  |              |_____|   |___|

|::.| w sprawie matury z informatyki

`---'           = 2005 =

</pre></h3></td></tr></table></td></tr>

<tr><td><b>Menu: </b>

<a href="index.php?id=wstep">Wstęp</a> |

<a href="index.php?id=podpisz"><font color="red"><b>Podpisz petycje</b></font></a> |



<a href="index.php?id=list">List otwarty</a> |

<a href="index.php?id=zobacz">Zobacz podpisy</a> |

<a href="index.php?id=dolacz">Przyłącz się do akcji!</a> |

<a href="index.php?id=download">Download</a> |

<a href="index.php?id=kontakt">Kontakt</a>

</td></tr>

<tr><td>

<br><p align="justify">



Jeżeli chcesz się z nami skontaktować w sprawie naszej akcji. Podajemy niezbędne informacje:

<br><br>Oficjalny adres: <a href="mailto:petycja@viii-lo.krakow.pl">petycja@viii-lo.krakow.pl</a>

<br><br>Kontakt via GG: <a href="gg:2321906">Qbiq</a>, <a href="gg:3340991">Qmin</a>

<br>

</p>

</td></tr>

</table>

Jak ktoś robi taki kod i atakuje CKE, że nie tak przygotowała maturkę.. Nie potrafią robić stron na warstwach? Nie potrafią robić w zgodzie z validatorem?.. Ja też zdawałem tą maturkę i nie narzekam :( też mi brakło nośników i nie zdążyłem... ale mówi się trudno :(

pzodr.

usługi ślusarskie, frezowanie, spawanie, toczenie, zduny obróbka metalu,

kalkulator lokat bez podatku belki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zYm3N

opisy na gg + tak nawpanzmi slowami "web hosting, hosting, web hosting provider, free web hosting" chcesy wzmisic reklamz hostingu ? bo kurcye nie dziala Twisted Evil

Jaki to ma związek z resztą tematu? Tak. Mam zamiar zmusić adsense, bo są mało płatne reklamy, ale jak to się odnosi to postów prędzej widocznych? Nie przeprowadzasz żadnych testów na google? Nie kombinujesz nic? To Ty jesteś a nie pozycjoner ;D :( :( ;)

ps. Strona jest tymczasowa.. kupiona.. taka sam jak niegdyś www.opisyGG.info . Zresztą to widać po grafikach na stronie -> nie chciało mi się zmieniać. Kupiłem, wstawiłem i pozycjonuję (z małym przyłożeniem uwagi do tego), ale co to ma do reszty tematu?

pozdr.

pozdr.

usługi ślusarskie, frezowanie, spawanie, toczenie, zduny obróbka metalu,

kalkulator lokat bez podatku belki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem tylko ciekawy czy dlatego jest to napchane tam :( i ciekawe czemu nie dziala :mrgreen:

a co mialem nowy watek zalozyc ? :(

//edit

zeby nie bylo ze nie z tematem to dodam ze tez zdawalem z informatyki mature ale kilka lat temu ;)

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zdawalem z matematyki (lata temu)

nauczycielki puscily rozwiazane zadania po sali - spisalem 100% jak lecialo - dostalem 3 :twisted: ale za to zemscilem sie na ustnej :(

informatyki wtedy nie bylo na maturze, poza tym hardware mielismy megasuperfajowski i pędzące żółwie :( na mature z tego przyszedlbym z młotkiem :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności