Skocz do zawartości

[Taka strona -zdrowa dieta-zdrowa głodówka]


przystanek zdrowie

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

nie jestem autorka strony i nie znam sie na tym. Mam mozliwosc zmian w pewnym zakresie w zawartosci strony.

Tak wiec prosze o podpowiedzi i zarazem oceny zawartosci serwisu.

Za wszystkie uwagi bedze bardzo wdzieczna.

Pozdrawiam serdecznie

www.przystanekzdrowie.pl

Marta zdrowa dieta,głodówka

www.przystanekzdrowie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stronka bardzo ladna

Ale nie podobaja mi sie te ramki

z punku widzenia estetycznego oraz wyszukiwarek...

Radze albo zlikwidowac ramki albo zrobic mape serwisu.

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.raportnowaka.pl <-- też dobra stronka o diecie ;)

A tak na poważnie, to chyba najelepiej zareklamowana strona w Polsce, ciekaw jestem ile by wziął za potrzymanie innego adresu przez np. 10 minut.

To jest dopiero pozycjonowanie.

Potrzebujesz pomysł na biznes? Zapraszam na największe forum biznesowe w Polsce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.raportnowaka.pl <-- też dobra stronka o diecie :)

A tak na poważnie, to chyba najelepiej zareklamowana strona w Polsce, ciekaw jestem ile by wziął za potrzymanie innego adresu przez np. 10 minut.  

To jest dopiero pozycjonowanie.

Nie bardzo rozumiem ten post ... prosze jasniej.

Marta zdrowa dieta,głodówka

www.przystanekzdrowie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka bardzo ciepla ja bym dopisal meta bo tam nic nie ma a pomogloby w reklamie internetowej. Brakuje opisu strony ... reklamuje sie firma i to nie do konca zwiazana z odchudzaniem ;) Jak wiadomo zyjemy w czasie fasttfood i webmasterzy tez sa z deka za tlusci. Haslo dnia dieta dla webmastera ... jak siedze przy kompie to mi sie tyje ...

...nic nie dzieje się bez przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
www.raportnowaka.pl <-- też dobra stronka o diecie :)

A tak na poważnie, to chyba najelepiej zareklamowana strona w Polsce, ciekaw jestem ile by wziął za potrzymanie innego adresu przez np. 10 minut.  

To jest dopiero pozycjonowanie.

nie otrzymalam odpowiedzi na moje pytanie. mf moze to wyjasnisz?? a moze ...

Marta zdrowa dieta,głodówka

www.przystanekzdrowie.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiec prosze o podpowiedzi i zarazem oceny zawartosci serwisu.

Za wszystkie uwagi bedze bardzo wdzieczna.

Fajna strona.

1. Tak jak koledzy napisali musisz dodac mape ale powinna byc ona zlinkowana juz na glownej stronie. Proponuje link na samym dole glownej strony w kolicach gdzie masz odnosnik www.przystanekzdrowie.pl.

2. Na glownej stronie w stopce masz link o tresci www.przystanekzdrowie.pl - zmien ten achor z www.przystanekzdrowie.pl na cos co pozycjonujesz - tzn wpisz tam swoja fraze zamiast adresu strony bo inaczej nie ma to wartosci z punktu widzenia pozycjonowania.

3. Niestety mapa strony jaka masz podlaczona w menu nie ma sensu. Chodzi o to, ze jest ona umieszczona w ramce a mape robilas po co aby zniwelowac problem ramek. Musisz mape podlaczyc jako goli plik bez ramek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności