Skocz do zawartości

Jakie hostingi oferują kilka adresów IP


Brizu

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś z forum Konto SEO w Linuxpl ?

ja mam i bardzo polecam, łatwa konfiguracja prawie wszystkiego poprzez DirectAdmin oraz szybka pomoc adminów

też mam i jest jak to na seohostingu, czasami cos zamula, czasami serwer nie odpowiada, ale do tego do czego jest przeznaczone starczy :D. ponad 50 adresow w linuxpl.com, 48 w neteasy.pl, 100 w rhostingu i jest paczka nie do zdarcia za jakiegoś tysiaka rocznie..

testowałem jeszcze seohosters ale jakos mnie nie zadowolilo, za przeproszeniem ;).

Edytowane przez miz

pozdrowienia.

googlerulz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam konto na seolinuxpl i postawionych 45 stron na wp i joomla. Od roku nic specjalnego się nie dzieje. Myślę, że oferta tego hostingu jest chyba najbardziej godna polecenia.

Mam konto na seolinuxpl i postawionych 45 stron na wp i joomla. Od roku nic specjalnego się nie dzieje. Myślę, że oferta tego hostingu jest chyba najbardziej godna polecenia.

Wypoczynek i wczasy nad morzem Ustka noclegi

Nocleg w Sudetach - Sudecka Baza Noclegowa. Perła Karkonoszy zaprasza do wypoczynku w górach Karpacz noclegi

Szklarska Poręba noclegi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam konto na seolinuxpl i postawionych 45 stron na wp i joomla. Od roku nic specjalnego się nie dzieje. Myślę, że oferta tego hostingu jest chyba najbardziej godna polecenia.

Mam konto na seolinuxpl i postawionych 45 stron na wp i joomla. Od roku nic specjalnego się nie dzieje. Myślę, że oferta tego hostingu jest chyba najbardziej godna polecenia.

No nie, też mam tam konto ale linux.pl mógłby zamawiac lepszą reklama na forach:) Ten wkleił dwa razy przygoptowany teskt jak widzę:)))))))

E-INFONET - projektotowanie stron, sklepy internetowe, reklama w Toruniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dość błahe dla starych wyjadaczy.

Czym sie rozni 20 katalogow na 1 IP od 20 katalogow na roznych IP?

Chodzi o to, ze kazdy katalog zostanie bardziej doceniony przez google w postacie szybszego przyznania duzego PR? Oraz, ze latwiej sie pozycjonuje taki katalog i szybsza indeksacja stron?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Czym sie rozni 20 katalogow na 1 IP od 20 katalogow na roznych IP?

Jeżeli te katalogi linkujesz między sobą, to wskazane jest aby każdy z nich miał inne IP. Dzięki temu wartość linków będzie większa dla wyszukiwarki. Mało tego, im bardziej adresy IP się różnią, tym lepiej. Np. posiadanie takich dwóch IP:

177.1.21.42

177.1.21.59

daje gorsze efekty niż:

213.22.113.21

95.66.123.32

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Jaki dobry seo hosting polecacie?

Hukk - dobry aczkolwiek czasami wolny. Dla przykładu stoją tam WP i chcę coś dograć z automatu potrafi wysypac errorem 500 serwera, gdzie wszystko to najzwyklejsza konfiguracja, żadnych udziwnień.

Może:

linux? jupe? seohost?

Co według Was najlepiej byście polecili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się tak nie nastawiał ;]

Piotr Kloc

Witaj Paweł Wojewodzic. Jak mogę Ci pomóc? W trosce o najwyższą jakość rozmów prowadzonych na chacie, są one rejestrowane.

Paweł Wojewodzic

Witam, jestem zainteresowany hostingiem SEO. Czytałem jednak wiele opinii na ten temat i spotykam się z informacjami o padach i przeciążeniach. Jak to się ma teraz?

Piotr Kloc

jest roznie

seo to seo

zawsze sa rozne naloty botow itp

ale to nie hosting ktory ma dzialac 100%

tam sklepow nikt nie trzyma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności