Skocz do zawartości

indeksowanie strony po przekierowaniu


szymba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam domenę www.domena.pl.

Utworzyłem subdomenę www.omnie.domena.pl

W katalogu głownym serwera utworzył się folder omnie. Umieściłem w nim plik index.php zawierający

<?php 

header("HTTP/1.1 301 Moved Permanently"); 

header("Location: https://www.domena.pl/omnie.html"); 

header("Connection: close"); 

?>

Czy robot wyszukiwarki po wejsciu na strone www.omnie.domena.pl zaindeksuje tresc pliku omnie.html z katalogu głównego?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po co takie kombicnacje? nie mozesz przeniesc pliku omnie.html do katalogu omnie? lub w katalogu omnie umiescic index.php z wpisem

<?php include("../omnie.html"); ?>

Czy robot wyszukiwarki po wejsciu na strone www.omnie.domena.pl zaindeksuje tresc pliku omnie.html z katalogu głównego?

NIE on uzna ze tej strony (www.omnie.domena.pl) niema i pojdzie na strone https://www.domena.pl/omnie.html tak jak mu kazales i ja z tym adresem zaindexuje

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może rzeczywiście za bardzo kombinuję, ale nie mogę sobie poradzić z takim problemem:

Mam stronę postawioną na jPortalu w katalogu głównym. Stworzyłem sobie osobny plik w katalogu głównym, który jest w portalu artykułem. Chciałem do niego przekierować subdomenę oraz żeby posiadał swoje meta-tagi.

Nie wiesz może jak to można inaczej rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności