Skocz do zawartości

Konstrukcja strony a pozycjonowanie


Nacho

Rekomendowane odpowiedzi

mam skonstruowana strone w ten sposob:

mam 3 podstrony. glowna jest ostronie.php, na ktora kieruje plik index.php poprze header(location:ostronie.php). do ostronie.php i 2 pozostalych podstron nie ma naglowkow <head> ani meta tagow. dodaje je do kazdego z tych plikow poprzez include("header.html"), w ktorym to pliku znajduje sie naglowek z meta tagami. po prostu dodaje go do kazdej postrony.

czy w ten sposob moge bez problemu uzupelnic meta tagio w tym header.html (dolaczanym)?? czy lepiej byloby dodac naglowki osobno do kazdej podstrony. a moze do index.php (przed header(location))

prosze o pporade bo dopiero zaczynam przygode z pozycjonowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

glowna jest ostronie.php, na ktora kieruje plik index.php poprze header(location:ostronie.php)

Tylko po co robisz przekierowanie z index.php na ostronie.php ???

czy lepiej byloby dodac naglowki osobno do kazdej podstrony

Najlepiej jak kazda ma swoje naglowki ze swoim dokladnym opisem i ze swoimi slowami kluczowymi (choc google i tak tego nie czyta)

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przekierowanie po to, ze potrzebuje miec nazwana strone glowna ostronie.php. nie chce jej zmienac na idex.php.... a przegladarki wlasnie tego pliku przeciez szukaja

a jak dam na kazdej stronie te same meta tagi *tytuly, keywords itd) to google nie potraktuje tego jakoi spamu?? nie mam sensu zebym inne rzeczy wpisywal na innych podstronach. bo wszystkie tycza sie tego samego:) tylko w roznych formach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie tyczy sie pozycjonowania, bo mam kilka poradnikow w domu (przeczytanych juz zreszta) ale nigdzie nie doczytalem sie, czy wyszukiwarki normalnie potraktuja naglowki z pliku przekierowanego (z index.php do ostronie.php) albo dolaczonego

czyli jesli przeszukuja plik ostornie.php, w ktorym jest include(header.html), to czy przeszukaja automatycznie header.html:) powtarzam sie, ale wlasnie o to mi w pytaniu chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra skroce to pytanie. zalozmy, ze wstawie takie same tagi do wszystkich podstron.

to czego wciaz chce sie dowiedziec to czy jesli z index.php jest przekierowanie na ostronie.php (na ktorej znajduja sie meta tagi) to czy wyszukiwarka dobrze to odczyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedno mi przyszlo do glowy. tak wogole to adres strony o ktorej caly czas pisze to https://www.filmoviec.prv.pl

gdy zaklada sie alias prv.pl, wpisuje sie w formularzu meta tagi, ktore potem autometycznie sa generowane przy odpaleniu strony. czy to bedzie kolidowac, ze ja wprowadzam wlasne tagi na stronie glownej a prv.pl wstawia i tak swoje. mam nadzieje,ze rozumiecie o co chodzi. nie umiem tego inaczej wyjasnic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności