Skocz do zawartości

http://www.google.com/search?q=adsense


pneuma

Rekomendowane odpowiedzi

czyzby meta refresh 0 bylo interpretowane jako 302 teraz

Czy ja wiem :neutral: Mam taki jeden przykład stronkę która przekierowuje do wnętrza serwisu. W indeksie jest strona główna ta z refresh, ale tej podstrony do której przekierowuje nie ma.

Przekierowania z reguły pozwalają na zachowanie (czasem na długo) obu stron w indeksie. Strona przekierowująca: jest. Strona do której przekierowuje: obecna

A tak wyglada kod strony

z tym że w kopii jest pełna kopia treści Googlowskiego Adsense

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że bez większej ilości testów i próbek gdzie występuje REFRESH nie można takiego przykładu przyjmować jako wyznacznik.

Zaraz po zindeksowaniu gość mógł zmienić treść tej strony z 302/301 na refresh. Równie dobrze, jak napisał l_marek_l, może to być IP Cloaking, czego nie mamy jak dziś sprawdzić. Kopia jest z dnia 21 V 2005, trzeba tam zaglądnąć po update ;)

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności