Skocz do zawartości

zlece seo za granica


Rekomendowane odpowiedzi

Miło by było poznać więcej szczegów oferty.............???

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za bardzo wiedzialam gdzie szukac odpowiedniej osoby, polecono mi te strone i dlatego dalam ogloszenie w odpowiedniej rubryce. jezeli pisze w nieodpowiednim miejscu to przepraszam.

jak mowilam, interesuje mnie stala wspolpraca, przyklady zlecen wysylam kazdej zainteresowanej osobie.

----------------------

Susan Engel

HS Creative

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PODAJ ADRES STRONY. np. www.strona-internetowa.pl

PODAJ HASLA POD KTORYMI CHCESZ POZYCJONOWAC STRONE: np. buleczka

PODAJ CENE ZA MIESIAC LUB TYDZIEN WSPOLPRACY. np min. 1ooo funtow !

ZEJDZ Z CAPS LOOK K.B

I niemuszisz mnie zastępować :twisted:

www.governo.it

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest ok to odpowiedzi dział ;)

Warto czasem napisać choćby o warunkach wspólpracy (Faktura ,umowa)

Czas trwania wspołpracy .

Jesli nie chcę sie już podać adresów stron.

Istnieje wtedy możliwość że więcej osob potraktuje ofertę powazniej

Pozdrawiam Serdecznie

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprzednia osoba pracowala na umowe zlecenie, natomiast ze wzgledu na moj pobyt za granica podpisywanie umow jest dosyc utrudnione, nie jestem zarejestrowanym pracodawca w polsce.

oczywiscie zakladam ze kazda osoba bedzie miala swoje wlasnie warunki i wymagania i jestem sie w stanie dostosowac. referencje od innych pracownikow dostepne do wgladu.

niestety nie mam zgody na zamieszczanie adresow klientow na otwartym forum.

wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt, obiecuje odpisac na kazdy email.

dziekuje i pozdrawiam

----------------------

Susan Engel

HS Creative

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mój boże ProWeb zamiast wypytywać o milion spraw na forum, włączyłbyś jakikolwiek program do wysyłania maili i na adres susan@hscreative.co.uk wysłał maila z prośbą o udostępnienie większej ilości informacji :!: :!:

Czy to aż takie trudne ??

Sorry za OT mam nadziejie K.B że mnie za to nie powiesisz ;)

Limit na wieszanko się skończył w tym tygodniu do niedzieli tylko kaminujemy :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zły człowiek nie pozwolę ;)

K.B

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności