Skocz do zawartości

AdSense w RSS


przemeks

Rekomendowane odpowiedzi

Możesz rozwinąć nieco swoja myśl? Czy chodzi Ci o to, że teraz i RSS'y będą zaśmiecone adsami ?

Pewnie o to mu chodziło, a ja się z tym zgadzam. RSS powstało, aby ułatwić dostęp do wiadomości, aby było to czytelne i aby nie pobierać niepotrzebnych rzeczy z internetu (czyli strony serwisu, grafiki itp), a teraz prócz newsów będę oglądał gembe google adsense i innych w RSS :/

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zy chodzi Ci o to, że teraz i RSS'y będą zaśmiecone adsami ?

Tak. Akurat mi to nie na rękę, szczególnie jeśli wykorzystuje się dość obszernie rssy na stronie www, ale i tu widze rozwiązanie zawsze można odfiltrowac reklamy. Tylko czy zezwoli na to licencja danego rss-a?

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, w końcu taka była koncepcja RSS - teraz nawet RSS'y będa zawierały zbędne reklamy.

A ciekawi mnie czy czytrniki RSS (z poziomu PC) będą wyświetlały reklamy, bo jak na moje oko to są tak skonstruwane, żeby wychwytywać tylko odpowiednie wartość spomiędzy określonych tagów.

Ale to tylko mój domysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekawi mnie czy czytrniki RSS (z poziomu PC) będą wyświetlały reklamy, bo jak na moje oko to są tak skonstruwane, żeby wychwytywać tylko odpowiednie wartość spomiędzy określonych tagów.

Spokojnie, oni już o wszystko zadbają... będzie tak, że reklama będzie wyglądać jak zwykły nagłówek newsa i link odsyłać będzie do serwisu reklamodawcy. To chyba oczywiste. Ale zapewne będzie się dało to odfiltrować chociażby po URLu (te reklamy będą zapewne pierw odsyłać do syndyku google).

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt nie wziąłem pod uwage takiej możliwości. Ale w takim wypadku to już niezbyt czyste zgranie. Serwowanie takich niby newsów, nieco sztuczne (jak dla mnie) nabijanie kasy.

Ale jak to będzie wyglądało w praktyce, to się jeszcze okaże.

Ale mimo wszystko i tak jestem ciekaw jak to wszystko bedzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt nie wziąłem pod uwage takiej możliwości. Ale w takim wypadku to już niezbyt czyste zgranie. Serwowanie takich niby newsów, nieco sztuczne (jak dla mnie) nabijanie kasy.

Mam nadzieję, że reklamy będą miały coś charakterystycznego jak np. "Reklama:" na początku. Jeśli jednak nie, znajdą się i tacy, co przez tą reklamą będą dawać słowo na zachętę jak np: Hotnews, zobacz!, uwaga itp..

Największy i najlepszy serwis Apple w Polsce, a do tego również Serwis iPhone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jednak nie, znajdą się i tacy, co przez tą reklamą będą dawać słowo na zachętę jak np: Hotnews, zobacz!, uwaga itp..

Na pewno, ale nie ma co krytykować w chwili obecnej. Jak Google udostępni tą opcje dla nad to zobaczymy jak to będzie wyglądało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co z tego wyjdzie. Wypelnilem aplikacje i czekam czy mnie przyjma.

A jeśli można zapytać, gdzie aplikacje wypełniłeś ? Rozumiem, że chodzi o formularz zgłoszenia do programu emisji AS w RSS oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności