Skocz do zawartości

Linki sponsorowane?


AgaK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie Panowie!

W związku z kilkoma dodatkowymi poprawkami moja strona "zadziała" dopiero 01.06. Tym bardziej mi przykro, że w teorii jestem już dość dobra jeśli chodzi o pozycjonowanie, natomiast kiepsko u mnie z praktyką.

Wydałam trochę na te pierwszą stronę, wpłaciłam zaliczkę na kolejną i zastanawiam się, czy jest sens "bawić się" dodatkowo w linki sponsorowane. Chciałabym poznac Wasze opinie na ten temat, gdzie najlepiej, ile nalezy wydać, czy w ogóle się to opłaca? Znam regulaminy (znów teoria ;-), ale jak to jest w praktyce?

Przyznaję szczerze, że linki sponsorowane to dla mnie coś "zamiast", gdyby moje próby z pozycjonowaniem się nie powiodły. A może nie zawracać sobie w ogóle głowy ani linkami ani pozycjonowaniem tylko najprościej...zlecić to komuś? Cholera, tyle pytań.

Czekam na Wasze opinie i dziękuję za ciepłe przyjęcie.

Agnieszka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym poznac Wasze opinie na ten temat, gdzie najlepiej, ile nalezy wydać, czy w ogóle się to opłaca?

Ja korzystam tylko z AdWords i Overture, co do innych to nie mam zdania. Ile nalezy wydac, zalezy od branzy, na to nie ma reguly. Najlepiej jest sprobowac przez powiedzmy tydzien i zobaczysz jak sie to przedstawia i czy to sie oplaca.

Przyznaję szczerze, że linki sponsorowane to dla mnie coś "zamiast", gdyby moje próby z pozycjonowaniem się nie powiodły.

A to jest blad.

Pamietaj, ze nawet jak jestes na pierwszym miejscu to zwykle ponad Toba i z boku sa jeszcze linki sponosrowane i sporo ludzi w nie klika, wiec te odwiedziny tracisz.

Nastepnym plusem linkow sponsorowanych jest budowanie marki. Ludzie szukajacy za czegos za kazdym razem beda widzieli nazwe Twojej strony i w koncu im sie utrwali, ze ta strona sie tym zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
zastanawiam się, czy jest sens "bawić się" dodatkowo w linki sponsorowane.

Witam

Czy warto - no to zależy od tego ile dla Ciebie wart jest (średnio) jeden internauta. Czy na stronie coś sprzedajesz. Czy sprzedajesz po dobrej cenie powierzchnię reklamową u Ciebie na serwisie itp.

Ogólnie moje zdanie jest takie, że linki sponsorowane (a raczej boksy) powinno się kupywać na bardzo dobrze dopasowane frazy, jeśli nie udało nam się osiągnać tam wysokiej pozycji optymalizacją (pozycjonowaniem).

/br

SEO @id

English 4 free

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności