Skocz do zawartości

Opis strony pobierany przez Google z wpisow do katalogow?


qazy

Rekomendowane odpowiedzi

Z gory przepraszam jesli ten temat juz byl poruszany a ja go przeoczylem.Jesli tak jest to prosze o wykasowanie tego tematu :)

Pare dni temu sprawdzalem pozycje pewnej strony i zdziwilem sie bardzo, gdy w wynikach Google zwrocil ta strone z opisem (title i description) nie pobranym z meta tagow strony lecz wprost z wpisow do katalogow jakiego uzywalem. Czyzby w pewnym momencie Google uznalo, ze to jest bardziej adekwatny opis zawartosci strony?:(

Mial ktos podobny przypadek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie dzieje od jakiegos czasu a konkretnie bierze wpis z dmozu - ja mam opis nie taki jakbym chcial ale nie doprosze sie jegomosci wielmoznego hrabiego redaktora zeby mi zmienil  :evil:

Rzeczywiscie. Po przeczytaniu Twojego posta sprawdzilem "trop dmoz'owy";) i strona ta zostala tam dodana i ma dokladnie taki opis jaki pojawia sie w Google. Tak na marginesie 1 raz udalo mi sie, ze redaktor zaakceptowal wpis majacy same slowa kluczowe w tytule :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności