Skocz do zawartości

POMOC


Gerosso

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Chcialbym na poczatku powiedziec ze niemoge sie tutaj odnalezc :(. Jestem nowicjuszem i chcialbym sie troche pozbierac. O co chodzi z tym pozycjonowaniem, optymalizacja, wypozycjowaniem ?? sorka ze takie pytanie ale bede wiedzial o co chodzi :) A tak wogole to przydalby mi sie ktos z ktorym na gg moglbym pogadac o tworzeniu stron zeby mi wytmumaczyl i wogole. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzieki dobre to cos poczytam wiecej jezcze bo sporo tego. A umisz tworzyc strony internetowe ? Chcem stworzyc taka jakby jedna z "prostszych" do gry "Soldier of Fortune 2" dla mojego klanu chociaz przewiduje ze nie bedzie to latwe. A masz moze jakies linki albo cos zebym sie podowiadywal i nauczyl robic stronki ? bo nie mam zielonego pojecia jak zaczac i wogole nic. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym była złośliwa - ale robienie strony zacznij od napisania tekstów na nią w jakimś edytorze, który oferuje sprawdzanie poprawności ortograficznej i interpunkcyjnej - czyli np. w Wordzie :). Czasami poza znakami zapytania przydają się jeszcze kropki i przecinki, że o innych dziwnych znaczkach nie wspomnę. Wbrew pozorom poprawność językowa na stronie internetowej ma naprawdę duże znaczenie - błędy nie zachęcają do poważnego traktowania witryny.

Resztę porad bez trudu znajdziesz na wielu stronach. Wystarczy, że - jak wspomniał Vega - wykorzystasz umiejętność zwaną "szukanie w google".

Czego jak czego, ale stron o robieniu stron w internecie nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym pozycjonowaniem, optymalizacja, wypozycjowaniem ??

To jak ty tutaj człowieku trafiłeś skoro nie wiesz o czym jest to forum to w zasadzie czego tutaj szukasz? Przewodników za rączkę... no bez przesady bycie początkującym nie oznacza bycie przed początkującym o zerowym stanie wiedzy itd., itp. Skoro nie masz zielonego pojęcia to się wyluzuj z tworzenia stron www. Nie jest to zagadnieniem dobre dla wszystkich, zajmij się tym na czym znasz się lepiej =D>

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Chcialbym na poczatku powiedziec ze niemoge sie tutaj odnalezc ;). Jestem nowicjuszem i chcialbym sie troche pozbierac. O co chodzi z tym pozycjonowaniem, optymalizacja, wypozycjowaniem ?? sorka ze takie pytanie ale bede wiedzial o co chodzi :( A tak wogole to przydalby mi sie ktos z ktorym na gg moglbym pogadac o tworzeniu stron zeby mi wytmumaczyl i wogole. Pozdrawiam

musisz najpierw wykupić licencję ; to idź do swojego urzędu skarbowego rejonowego z dowodem i tam Cię w recepcji pokierują ; powiedz , że jesteś początkującym webmasterem , oni będą wiedzieć ;

wtedy dostaniesz swojego opiekuna i on Ci powie co i jak ; dostaniesz próbny szablon i będziesz obserwowany ;

potem musisz pozycjonować ;

jak Twoja strona będzie o ogórkach konserwowych , to wpisz w title osiem razy "ogórki" ; w description cztery razy "ogórki takie w konserwach" ; a w keywords konserwy ogórkowe , bo taka zamiana jest dobrze odbierana przez googlebota jako inteligentne stosowanie się do wymagań współczesnej psychologii społecznej Aronsona ;

opiekun z urzędu będzie z Tobą przez dwa miesiące ;

potem musisz sobie radzić sam

trzym się brachu

chciałbym żeby Ci się udało

jestem dziadem leśnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O matko nawet nie wiedziałem że tak ten dział bedzie wyglądał kto teraz bedzie czytał moje pastisze :(

Pytania o pomoc typu za rączkę są ...hm

Jak by kogoś od zera uczyć jak zrobić remont silnika

:shock:

Pozdrawiam

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
Witam wszystkich. Chcialbym na poczatku powiedziec ze niemoge sie tutaj odnalezc :). Jestem nowicjuszem i chcialbym sie troche pozbierac. O co chodzi z tym pozycjonowaniem, optymalizacja, wypozycjowaniem ?? sorka ze takie pytanie ale bede wiedzial o co chodzi ;) A tak wogole to przydalby mi sie ktos z ktorym na gg moglbym pogadac o tworzeniu stron zeby mi wytmumaczyl i wogole. Pozdrawiam

musisz najpierw wykupić licencję ; to idź do swojego urzędu skarbowego rejonowego z dowodem i tam Cię w recepcji pokierują ; powiedz , że jesteś początkującym webmasterem , oni będą wiedzieć ;

wtedy dostaniesz swojego opiekuna i on Ci powie co i jak ; dostaniesz próbny szablon i będziesz obserwowany ;

potem musisz pozycjonować ;

jak Twoja strona będzie o ogórkach konserwowych , to wpisz w title osiem razy "ogórki" ; w description cztery razy "ogórki takie w konserwach" ; a w keywords konserwy ogórkowe , bo taka zamiana jest dobrze odbierana przez googlebota jako inteligentne stosowanie się do wymagań współczesnej psychologii społecznej Aronsona ;

opiekun z urzędu będzie z Tobą przez dwa miesiące ;

potem musisz sobie radzić sam

trzym się brachu

chciałbym żeby Ci się udało

beczka śmiechu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opiekun z urzędu będzie z Tobą przez dwa miesiące

po ilosci postow Gerosso domniemam, ze nigdy nie odnalazl nie na forum, byc moze nie przeszedl 2-miesiecznej proby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności