Skocz do zawartości

Program Mailingowy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy poleci mi ktoś jakiś Free program do mailingu z którego mógł bym rozesłać ok. 10,000 maili reklamowych :D ? Będę wdzięczny za odpowiedź, szukałem już trochę w Google, ale chciał bym aby ktoś mi ktoś coś dobrego doradził.

Szukasz rzetelnego serwisu poświęconego tematyce nowych technologii ? Zajrzyj na vortal.fastpc.pl, gdzie każdego dnia publikujemy nowe interesujące treści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z którego mógł bym rozesłać ok. 10,000 maili reklamowych

Spam? Wątpię czy ktoś tutaj Ci pomoże.

czy mozesz zacytowac/pogrubic/podkreslic fragment, z ktorego wynika, ze maniekoo mowi o spamowaniu? Slyszales o czyms takim jak mailingi zamowione (np. z regulaminu uslugi) albo newslettery prenumerowane po podwojnym potwierdzeniu (double-opt-in wpisujesz adres, a potem na adres przychodzi prosba o potwierdzenie, ze to faktycznie ty dokonales zapisu, dopiero wteyd mail zostaje dopisany do bazy)?

Darmowe programy
Potrzebujesz tekstów w krótkim czasie? Sprawdź tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie sprytne rozwiązanie otrzymałem dzisiaj na maila

Szanowni Państwo,

W związku z ustawą z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144 z 9 września 2002 r., poz. 1204), chciałbym uzyskać zgodę na przesłanie oferty na druk wizytówek offsetowych On-line , przygotowaną dla

- Agencji reklamowych

- Drukarni i firm poligraficznych

- Studiów graficznych i freelancerów

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani nową propozycją zamawiania wizytówek najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie, proszę o email zwrotny lub kontakt telefoniczny.

Z poważaniem,

Dominik Cieślak

Dział Reklamy

Wizytowki500.pl

mobile: +48 0 515095564

e-mail: biuro@wizytowki500. pl

telefon: (0-22) 389 61 16

Chcąć czy nie linki do strony tak sa podane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo newslettery prenumerowane po podwojnym potwierdzeniu
Wszystko ładnie pięknie, ale przy wysyłaniu takiej ilości mailingu trzeba bardziej wymyślnego oprogramowania niż for() while(), foreach(), bo inaczej blokada na portlach ( pocztowych np onet) za spam od razu i nie ważne czy newsletter dwa razy potwierdzony czy raz...

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności