Skocz do zawartości

Bardzo pilne>wejdz!!!!


bartek333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Nazywam się bartek.Mam 15 lat.Bardzo potrzebuje pomocy kogoś,kto wypozycjonuje mi strone(moją oczywiście)www.gothic.mocny.com.Słowa kluczowe to:Gothic,RPG,Gry,Komputer,Przygodowe.Jeżeli jakieś słowo byłoby niemożliwe lub za dużo czegoś odrzuce wtedy.Chodzi mi o pozycjonowanie w:Onet,WP,Google(strona tam jest tylko zeby była na lepszej pozycji)oraz interia(chcociaż to niemusi być).Bardzo mi zależy żeby moja strona znalazła się w tych wyszukiwarkach.Jak również mi zależy na tym żeby wtych wyszukiwarkach zajmowała najlepiaj od 1-3,ale jak nieda rady to również bardzo zadowolony byłbym od 1-5 a jeżeli tez nieda rady to przynajmniej 1-10.Wiem że są procesy długotrwałe i krótkotrwałe.Jak każdemu zależy na tym żeby proces trwał krótko i rezultaty były bardzo dobre.Mi też na tym zależy ale za to jeżeli ktoś by mógł zrobić szybko moge zaoferować niewiele:

-Wiem że trzeba wysłać smsa bodajże na wp żeby można było włożyc strone do wyszukiwarki,więc te koszty pokryje ja plus moge dać za robote tego 10zł(wiem to jest mało,ale naparwde niemoge dać więcej,jeszce niewiem czy wogóle bede mogl dac)

-Polecić sposnora który daje każdemu kto posiada strone www konta lub moge oddać konto które ja u niego posiadam.Konto jest sponsororwane przez cały zcas i prawie nigdy(w bardzo małych ilościach zawiesza się)Oto parametry konta:

a)150 mb-tyle posiada moje konto(ale zawsze z sponsorem można uzgodnić lepsze warunki).Jeżeli zabraknie mb zawsze dodaje tyle samo.

35gb-transferu

B)Różnego rodzaju reklamy na mojeje stronie www.gothic.mocny.com(mam 500 wejść uniq).Rodzaje niegrają roli.

c)Zrobienie buttona(oto moje dzieło:www.gothic.mocny.com/button.gif) oraz banner(oto moje dzieło:https://www.gothic.mocny.com/logo.gif)

d)Pojawienie się na stronie głównej informacji o tym że to właśnie ty wypozycjonowałeś mi stronke oraz adres twojej strony

Jak widać moge zaoferować jak narazie tylko to.Wiem niejest tego bardzo dużo ale uwieszcie bardzo mi zlaeży żeby ktoś mi stronke wypozycjonował.Wszelkie ofert,pytania prosze kierować na moje gg-1419106.Można również zgłaszać się tutaj,ale lepiej i sparwniej było by gdybyście zgłaszali się na gg.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności