Skocz do zawartości

Google : powrót do przeszłosci #1


kondi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziwna sprawa, jeszcze wczoraj mialem site pod danym slowem kluczowym na miejscu 15tym juz w nowej domenie www.xxx.pl, a dzis szok : powrociła stara domena www.xxx.xxx.pl, ktora juz jakies 10 dni wstecz wypadla z google wraz z zaindeksowanymi podstronami (porobiłem przekierowania 301). Co ciekawe, wpisujac opcje site:www.xxx.pl google pokazuje 136 stron tej strony w nowej domenie zaindeksowanych. Ehmm, moze mi ktos podpowie o co biega ?

Dziekuje, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Dziwne jest to o tyle dla mnie, ze jeszcze wczoraj była strona w nowej domenie w Google z kopia z dnia 12 maja, a dzis jest tylko stara domena, mam nadzieje ze sie to zmieni spowrotem.

Mniejsza aktywnosc ? Zalezy jaka aktywnosc jest dla Ciebie duzą, u mnie po stronie w nowej domenie, google swiruja ok 5-15x dziennie + kilka innych typu aipbot, Amfibibot, $BotName/$BotVersion, OmniExplorer_Bot/1.07, NutchCVS/0.06-dev, ukacz/1.5,TutorGigBot/1.5,ia_archiver,Inktomi.search.onet.8 etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności