Skocz do zawartości

Nowy katalog na CnCat, bezpośrednie linki


tezeusz

Rekomendowane odpowiedzi

Wykonałem katalog oparty na CnCad. Zapraszam do wpisywanie stron. - PR3

https://www.katalog.webstrony.pl

Przepraszam równocześnie za baardzo spartański wygląd - faktycznie tagi w bazie to nienajlepszy pomysł. Ponieważ jednak nie jestem guru w php i mysql, oparłem się na CnCad. Dopiero muszę rozgryść toto. Dzięki forumowiczom za posty z instrukcją jak zrobić linki bezpośrednie - udało mi się :D. Mam jednak problem - tak coś pomanewrowałem, że program nie wysyła automatycznie e-maila do zgłaszającego o zarejestrowaniu strony. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć gdzie znajdują się kody do wysyłki e-maila?.

Nadmieniam, że do mnie dochodzą maile od zgłaszających do katalogu.

------------------

Sam sobie odpowiadam:

Zdaje mi się, że rozwiązałem już problem z wysyłką maili. Po prostu testowałem katakog wysyłając maile na konto (opłacone) w onecie. Po zmianie konta wszysko jest OK.

Z góry dziękuję za umieszczenie linków zwrotnych :D

Tkanina juta zastępuje nieekologiczne tworzywa sztuczne w ogrodnictwie i dekoracji wnętrz, | natomiast na zewnątrz tuja szmaragd jest piękną ozdobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem tego na forum, a niechciałbym wymyślać koła, więc mam prośbę do tych, którzy "rozgryźli" CNCat 2.0. Gdzie w skrypcie (i jak) usunąć wyświetlanie: wejść/wyjść/ocena? Wyświetla się to zaraz po nazwie strony.

Tkanina juta zastępuje nieekologiczne tworzywa sztuczne w ogrodnictwie i dekoracji wnętrz, | natomiast na zewnątrz tuja szmaragd jest piękną ozdobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności