Skocz do zawartości

Poważny problem


pozycjonero

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem adminem strony https://www.breakdance.boo.pl, jest ona zindeksowana w google, na fraze "break dance" ma 1 miejsce, ale gdy wypisuje do wyszukiwarki google cały adres tej strony to wyskakuje mi inna strona i prawdopodobnie PageRank=3 tez nie jest mój tylko tamtej strony. Wie ktoś moze co musze zrobic aby moja strona była po wpisaniu jej adresu i zeby PR nalezał do mnie taki jak powinienem otrzymac?[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt, dziwne.

Sprawdzalem i Twoja strone i ta co sie pokazuje i obie daja kod 200, wiec jest w porzadku.

Sprawdzilem tez podszywajac sie pod Googlebota (user agent) i jest to samo.

Wedlug mnie to musialo byc kiedys przekierowanie 301 z Twojej strony na tamta, a teraz juz je sciagnales.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co nie da sie z tym juz nic zrobic?, przed aktualizacją PageRank która była coś pod koniec kwietnia, po wpisaniu mojej adresu w wyszukiwarce wyskakiwała znowu strona boo.pl, nie wiem czy czekanie do następnej aktualizacji coś da. Co wy na to? Moze coś w kodzie mojej stron jest nie tak, albo wina leży po stronie serwera na boo.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witaj,

Wpisz swój adres do tego narzędzia do sprawdzania PageRank. Jest tam moduł który sprawdza kopie zapisane przez Google.

Narzędzie pokaże Ci że kopia nie jest Twoja, to samo możesz sprawdzić podglądając cache Googla

Aby rozwiązać problem należy sprawdzić co przekierowuje Googla na tame strony. Twój serwer w przypadku braku User-Agenta czy UA Googlebot odpowiada poprawnie czyli HTTP/1.1 200 OK #-o

Myślę że powinieneś poczekac do następnej indeksacji Twojej strony. Jesli sytuacja się nie zmieni a tylko Ty masz dostęp do niej (i to napewno nie Twoja sprawka) to najlepiej zapytaj swojego ISP co jest grane.

P.S. Cache msn na dzień dzisiejszy pokazuje prawidłową kopię

[edit] hehe Michał jak zwykle szybszy :)

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty jak zwykle dokladniejszy

Trzeba od czasu do czasu się przyłożyć :D

a problem nie jest aż taki poważny - ostatnie kopie (sprawdzając funkcją site: i kopię z innego DC) pokazują że problem ktokolwiek jest winny niedługo minie

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś moze co musze zrobic aby moja strona była po wpisaniu jej adresu

Dopisać do niej przecinek :) lub weż adres w cudzysłów

Tutaj masz adres z przecinkiem na końcu (okazuje się, że zwraca adres strony z index.php).

A tutaj adres wzięty w cudzysłów (zwraca wynik, w którym mamy prawidłową kopię)

Live Free or Die

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności