Skocz do zawartości

nigdy nie linkowac do stron SEO?


acorus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Studiując materiały publikowane przez google, mozna trafić na wskazówkę aby nigdy nie linkowac do stron SEO specjalistów. Powiedzmy, że dana firma seo wcześniej zajmowała sie webdesignem, w tej chwili na stronach klientów znajdują sie linki do twórców strony, którzy obecnie zajmuja sie pozycjonowaniem.

Problem sformułowałbym następująco:

Czy klienci nie zostaną ukarani za linkowanie do serwisu reklamującego obecnie usługi seo?

Czy duze zagrożenie dla pozycji klienta może stanowic zamiana treści linka z "created by xyz" na "pozycjonowanie xyz", czy znacie moze przypadki banów za cos takiego?

pozdrawiam

Piotr Nowak

Mali inwestorzy również zarabiają na giełdzie? Możesz sam się tego nauczyć

Dreamsphere Live Trading Room

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze to wierutna bzdura, daj linka do tych materialow

prosze bardzo https://www.google.com/webmasters/seo.html

przeczytałem to jesczsze raz i chyba cos pomyliłem :-(.

"You should never have to link to an SEO. "

odczytałem bez tego "have to" a jest przecież różnica między linkowac a musieć linkować.

Jak rozumiem nie podzielasz zupełnie moich obaw?

pozdrawiam

Pitor Nowak

Mali inwestorzy również zarabiają na giełdzie? Możesz sam się tego nauczyć

Dreamsphere Live Trading Room

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli juz to liinki z SEO moga byc niebezpieczne , albo przynajmniej bezwartosciowe...

Rozumiem zetnąłeś się z przypadkami spadku SERP serwisów do których linkuje jakiś SEO?

pozdrawiam

Piotr Nowak

Mali inwestorzy również zarabiają na giełdzie? Możesz sam się tego nauczyć

Dreamsphere Live Trading Room

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to miałoby sens...

czyzby to forum było na czarnej liście? #-o

od 3 tygodni mam nowy serwer i linkuje do niego tylko linkami z podpisów tutaj. Do tej pory miałem tylko 1 wizytę googla. co wy na to? tylko ja jestem tym pechowcem do ktorego robal z forum nie przychodzi czy moze to ogolna tendencja?

Mocny link za złotówę!

Dodaj wpis do Katalogu Frets.pl PR3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strony linkujące wyrzucają też z dmoza

a to juz chyba zupelnie inna bajka. :)

Rzeczywiście znasz przypadki domen, które zostały usuniete z DMOZ za linkowanie do pozycjonerów???

pozdrawiam

p

Mali inwestorzy również zarabiają na giełdzie? Możesz sam się tego nauczyć

Dreamsphere Live Trading Room

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyzby to forum było na czarnej liście?

Chyba nie dobrze przeczytales ten watek. :D

Ja linkuje do swoich stron z tego forum i jakos nie narzekam :)

Rzeczywiście znasz przypadki domen, które zostały usuniete z DMOZ za linkowanie do pozycjonerów???

Skoro wszystkie, procz jednej, strony w dziale pozycjonowanie zostaly usuniety, a wiekszosc z nich miala kilka podstron to znaczy ze linkowaly same do siebie i zostaly usuniete. Usuniete zostaly za sam fakt, ze oferuja pozycjonowanie lub, jak w przypadku tego forum, za to, ze rozmawiamy tutaj o pozycjonowaniu.

Ot, taki sobie powrot do cenzorskiej przeszlosci....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności