Skocz do zawartości

link wychodzacy


stub

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy dobrze pytam i czy tego juz gdzies nie bylo ale po wstepnym szukaniu nie znalazlem.

chodzi mi o to jak sie dowiedziec/sprawdzic czy z danej strony wychodzi (czy wogole jest widziany przez google) link do innej. wiem ze np link jest ale nie wiem czy google go widzi. cos na zasadzie

"www.strona.pl" |grep www.strona.z.linkiem :D tylko po inszemu.

albo jakis inny sposob.

dzieki za odp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby tak, dzieki za link. chociaz mnie bardziej chodzilo o to ze jezeli mam np 1000 linkow do strony to chcialbym wiedziec czy wsrod nich jest link ze strony ktorej zaplacilem za umieszczenie linku do mnie. tak musze robic np "www.mojastrona.pl" i przegadac czy wsrod nich jest ten ktory mnie interesuje.

dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, komenda link:twojastrona.pl może Ci się przydać.

Problem jedynie wygląda następująco, że google nie pokazuje aktualnej/właściwej liczby linków.

beta.search.msn.com powinno Ci podać właściwszą liczbę linków prowadzących do Twojej strony.

pzdr.

PS. Mam nadzieję, że dobrze Cię zrozumiałem.

Aha, tak czy siak, będziesz musiał przejrzeć, czy znajduje się tam ta strona, której szukasz.

omnia mea mecum porto

In general, it could be argued from the consumer point of view that the better the search engine is, the fewer advertisements will be needed for the consumer to find what they want.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odp.

przedarlem sie przez spis i nie odnalazlem linku, a jednak zrodlo strony wyglada ok, tz widze link do siebie, kopia textowa google tez go pokazuje jednak jakby cos nie tak. czy jest mozliwe ze jesli plik jest duzy a link do mnie jest w stopce (na samym dole) do google ma problemy z "przyswojeniem" sobie tych koncowych danych ?

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności