Skocz do zawartości

Powtarzanie fraz


bormen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy jesli w meta tagach (głównie keywords) powtorze slowo kluczowe 4 razy moge dostac za to jakiegos bana, sandboxa lub cos w tym stylu czy nie ma to znaczenia??

a poza tym. ponoc mozna powtorzyc dwa razy fraze w keywords. i mam takie pytanie FRAZE czy SLOWO.

bo np. jesli wpisze wiersze, wiersze polskie, wiersze, wiersze polskie to czy bedzie to sie liczylo jako 2 razy powtorzona fraza wiersze i 2 razy wiersze polskie czy jako 4 razy uzyte slowo wiersze i 2 razy polskie??

W jaki sposob najlepiej wpisac keywors pozycjonujac na te dwie frazy (wiersze i wiersze polskie)??

PS. jak to sie ma do title, description?? :?

Z gory dzieki za odpowiedz

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jesli w meta tagach (głównie keywords) powtorze slowo kluczowe 4 razy moge dostac za to jakiegos bana, sandboxa lub cos w tym stylu czy nie ma to znaczenia??

ogolnie robienie czegos takiego jest uznawane za spamowanie, konsekwencje - zalezy od szukajki - w google mozesz nie osiagnac wysokiej pozycji, w onecie mozesz za to dostac bana jak tos Cie zglosi w wp nic nie mozesz bo wp wogóle bieerze pod uwage tresci strony ani meta - ogólnie nie polecam.

W jaki sposob najlepiej wpisac keywors pozycjonujac na te dwie frazy (wiersze i wiersze polskie)??

w kazdym przypadku wystarczy wpisac "wiersze, wiersze poslkie" i nic wiecej - nie powtarzac slowa

PS. jak to sie ma do title, description?? Confused

w title tak jak napisalem wczesniej, w descryption mzesz jeszcze gdzies wklecic ale

tutaj musisz podjac decyzje - czy zawracasz sobie glowe marnymi polwyszukiwarkami (nie bede nazw wymienial) czy atakujesz tylko google - ja bym stawial na google - a w tym wypadku takie patenty nie przejda - tylko linki i wrecz przeciwnie - malo slow kluczowych wszedzie - w tresci, meta itd - nie wiecej niz dwa - google nie lubi przesady :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez nie wiem jak zrobic z tymi kluczowymi (chodzi mi o onet)

NP.

kaszanka,

kaszanka zwyczajna,

kaszanka na sniadanie,

i tak 10 hasel mam kaszanka kielbasa kabanosy itp.. :D

wychodzi 30 fraz troche duzo na dodatek po 3 kluczowe np kaszanka i po 10 sniadanie, zwyczajna

jak to ugryźć ? :)

Pozdrawiam, breja

wl4u3.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności