Skocz do zawartości

zmiana wielkości <h1> <h2> <h3> ... w zewn


Rekomendowane odpowiedzi

witam!

Wiem że było na forum . Nawet sam czytałem na ten temat kilka miesięcy temu. Niestety po jakiś 4 roboczogodzinach szukania nic nie odnalazłem.

Stąd prośba:

Proszę piszcie logiczne tematy, z których coś wynika.

Pytanie zasadnicze:

Zmieniłem wielkość czcionki w stylach z <Hx> na standardowy tekst.

Chodzi mi o zabronienie dostępu wyszukiwarkom do pliku .css . Nie pamiętam dokładnie jaka jest składnia, przypominam sobie również że trzeba było umieścić css w oddzielnym katalogu i tylko do niego zabronić dostępu.

Proszę wytłumaczyć mi to łopatologicznie lub skierować na tamten stary topic..

z góry dziękuje międzychodzka lama :)

Mocny link za złotówę!

Dodaj wpis do Katalogu Frets.pl PR3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o zabronienie dostępu wyszukiwarkom do pliku .css

Ale czy to zadziała? Gdzieś tu na forum przeczytałem, że Google jednak tam wchodzi i sprawdza, czy nie ma manipulacji na wielkości Hx'ów. Czyli jak zmienisz sobie H1 na 10px, to masz krechę w Google, mimo iż oficjalnie tam nie wszedł (do CSS).

Pozdrawiam

Ragazzo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to zadziała? Gdzieś tu na forum przeczytałem, że Google jednak tam wchodzi i sprawdza

ja kiedys bawilem sie sie plikiem robots i meta nofollow i czasami google i inne boty nic sobie z tego nie robily - np. wyindeksowaly - nie wchodzily a po jakims czasie wlazily z powrotem tylko zadziej

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy to zadziała? Gdzieś tu na forum przeczytałem, że Google jednak tam wchodzi i sprawdza, czy nie ma manipulacji na wielkości Hx'ów. Czyli jak zmienisz sobie H1 na 10px, to masz krechę w Google, mimo iż oficjalnie tam nie wszedł (do CSS).

Nie bardzo rozumiem, z tego co się orientuje to dla Google "jeden pieron" czy H1 ma standardową wielkość czy usatwione 10px w stylach, pzrzecież roboty mają problemy z internpretacją zawartości styli.

Cytat z tego forum:

Jeśli chodzi o zmienijszanie nagłówków <hx> w stylach, to na 12px google NA PEWNO dobrze reaguje, chyba nawet na b. małe (1px) też ale to już jest oczywiście spam i może się zdarzyć tak że Twój konkurent zgłosi Cię na spam report, a jeśli nie konkurent to jakiś nawiedzony pozycjoner, który myśli, że "walczy o czysty index"

A tu kolejny:

Google mialoby dla kazdej strony analizowac css? Skoro przegladarki maja z tym problemy..

Takie dzialania sa ok (jesli kolor tekstu nie zlewa sie z tlem, i jesli wielkosc liter nie jest 6px np), pomijajac cala kwestie, ze optymalizacja nie daje juz powera jaki dawala dawno temu.

I ten - to sie tyczy tekstu pomiędzy <B></B> gdy w CSS dla B ustawimy font-weight:normal

Teoretycznie Googlarka nie czyta CSS ale lepiej nie kombinowac z glupim pogrubieniem bo ktos moze Cie zglosic na spam

Więc co teraz poczciwy forumowicz ma sobie pomyśleć ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzrzecież roboty mają problemy z internpretacją zawartości styli

Przypuszczam że z precyzyjną interpretacją css Google nie miałoby jakichś potwornych problemów. Ale czy jest sens to robić? Nie, i technologii indexacji pewnie też nie warto rozwijać w tym kierunku.

Każdy kto teraz chowa tekst chowałby go po prostu na "obrazku". Wystarczyłoby pod tekstem (np w komórce tabeli) ustawić color na jakiś kontrastowy i dodać tło w postaci obrazka które będzie zlewać się z ukrywanym tekstem.

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności