Skocz do zawartości

domeny w interii


sirkus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam mały problem z domeną zarejestrowaną w interii. Mianowicie ostatnio został zmieniony serwer na którym była podpieta ta domena i za pierwszym razem nie było problemów, dns-y zostały zmienione po niecałych 24h i domena śmigała podpięta po ovh.

Jednak serwer na ovh nie sprawdził się i ponownie zmieniłem DNSy domeny i choc w panelu domeny mam zmienione nowe DNSy od ponad 72h to wcale nie uległy one zmianie i cały czas domena jest podpięta po ovh.

Chcialbym się dowiedziec czy ktoś z Was ma tam domeny i wie ile czeka się za przeniesieniem jej, gdyż wysłałem maila do BOK i po kilku godzinach dostałem email zwrotny:

Szanowny Panie,

Dyspozycja została przekazana do działu technicznego, proszę o cierpliwość.

Pozdrawiam

i od tego czasu cisza.

Ponadto czy ktoś wie jak powinny byc na 100% dobrze skonfigurowane parametry domeny w interii, chodzi mi o:

- typ rekordu ( A, MX , CNAME, TXT, HINFO, SRV, NS, PTR)

- TTL

- nr IP/adres (czyli w moim przypadku wpisałem ns1.8p.pl, ns2.8p.pl )

- Priorytet

bo może ja coś źle ustawiłem, a jak widac na odp. z interii nie ma co liczyc

aktualne ustawienia to:

nazwa domeny / typ rekordu / TTL / nr IP / Priorytet

ekspres.biz / MX / 86440 / ns1.8p.pl / 20

ekspres.biz / MX / 86440 / ns2.8p.pl / 20

ekspres.biz / NS / 600 / ns1.8p.pl

ekspres.biz / NS / 6000 / ns2.8p.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności