Skocz do zawartości

[startup] MojeTropy.pl


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Właśnie uruchomiliśmy nowy serwis, którego przeznaczeniem jest promowanie ciekawych, interesujących, wyjątkowych, przydatnych (...) stron, które gdzieś tam sobie istnieją w sieci, ale z różnych powodów niewiele osób ma tego świadomość. Serwis jest dość rozbudowany, stąd ciężko opisać go w całości, niemniej zasada jego działania polega na dodawaniu swoich - ulubionych - stron przez użytkowników (oczywiście, zbiór własnych linków może być traktowany jako przechowalnia, coś jak "ulubione" w IE, do których dostęp użytkownicy mieliby z każdego komputera, kwestia zalogowania się do serwisu), następnie serwis sam uczy się proponowania użytkownikom stron, które mogłyby go zainteresować (na podstawie jego profilu) dzięki narzędziu TropBar. Serwis istnieje od bardzo niedawna, stąd baza stron proponowanych jest jeszcze niewielka..

Innym sposobem na znalezienie ciekawych stron jest skorzystanie z "głębokich tropów" https://www.mojetropy.pl/bln, naszej specjalnej wyszukiwarki.

Zabawy trochę jest, niemniej mamy świadomość tego, że w serwisie są jeszcze pewne niedociągnięcia nad którymi pracujemy (stąd wersja BETA). Serwis będzie dalej rozwijany, jednak zachęcam was do przyjrzenia się naszej nowej propozycji, bo już teraz oferuje całkiem sporo ciekawej i w co wierzymy przydatnej funkcjonalności. Oczywiście zapraszam także do rejestrowania się, bo większość z funkcji jest przeznaczona dla użytkowników zalogowanych. W razie pytać, służę pomocą.

Enjoy! :)

serwis@mojetropy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy serwis - mi się podoba :)

Po spędzeniu dłuższego czasu na stronie kilka uwag:

- logo troche ubogie,

- wystawianie komentarzy, ocenianie (dodaj trop ?) - nie mogłem się w tym połapac,

Na plus:

- wykorzystane ciekawe technologie i dodatki,

- w miarę ładna szata graficzna,

- pomysł mi się podoba, jednak do tej pory nie uczestniczyłem w tego typu stronach więc nie mam porównania.

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po spędzeniu dłuższego czasu na stronie kilka uwag:

Dzięki Flanker za opinie ;).

Komentarze można wystawiać, by wyrazić swoje zdanie na temat tropu (strony). Ocenianie polega tu na wyborze koloru łapki - zielony oznacza, że strona się podoba, czerwony, że nie. Rankingi są przygotowywane na podstawie wystawianych ocen i liczbie która oznacza ilu użytkownikom dany trop został polecony. Jeśli jest tu coś jeszcze nie zrozumiałego, lub jeśli Twoje wątpliwości dotyczą nie do końca tego co starałem się wyjaśnić - pisz :P.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod informacją o stronie jest ramka "Tę stronę polecają:". Chciałem zostac tam dodany:

poleciłem ją qmplowi - nie dodało mnie,

wpisałem komentarz - nadal nic.

A więc co trzeba zrobic, żeby zostac tam dopisanym? Troszke to mało intuicyjne, zmieniłbym przycisk "dodaj trop", bo sugeruje on dodanie strony, a nie kometarza.

Takie moje odczucia :)

katalog sklepów - darmowy katalog PR4 porady, artykuły, produkty.

Atrakcje turystyczne - wyjade.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja też całkiem niedawno postanowiłem sie zarejestrować na tym serwisie. Na pewno przyciąga uwagę wizualnie, mi sie spodobał. Ciężko coś powiedzieć na temat funkcjonalności, ale jak się pobawię trochę - dam znać. W sumie dla mnie na pierwszy rzut oka czwórka z plusem. Na plus - ciekawy pomysł i chyba duży potencjał, na minus - nie za duża zawartość tego co najważniejsze - fajnych linków. Ale... pożyjemy - zobaczymy...

Pozdrawiam

AW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod informacją o stronie jest ramka "Tę stronę polecają:"

Dzięki, zostało to poprawione :)

na minus - nie za duża zawartość tego co najważniejsze - fajnych linków. Ale... pożyjemy - zobaczymy...

Dzięki za komentarz. Tak jak wspomniałem w pierwszym wpisie, serwis istnieje od bardzo niedawna, świeżutki niczym pieczywko z piekarni o 6:00 ;-). Z czasem oczywiście baza ciekawych stron będzie się rozrastać, dajcie nam trochę czasu. Poza tym jest jedno narzędzie, które nieco rekompensuje ten tymczasowy brak. Tzw. Głębokie Tropy, o których wspominałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności